Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur is zonder fans en trainer De Jong kansloos tegen Vitesse

Cambuur is zonder fans en trainer De Jong kansloos tegen Vitesse

LEEUWARDEN (ANP) - Vitesse heeft op duidelijke wijze een einde gemaakt aan een sterke serie van SC Cambuur. De Arnhemmers waren in Leeuwarden met liefst 6-1 te sterk voor het elftal van trainer Henk de Jong, die er zelf wegens ziekte niet bij was. Cambuur had de laatste vier competitiewedstrijden allemaal gewonnen.

In het lege stadion duurde het even voordat Vitesse het verschil maakte. De Noor Sondre Tronstad schoot de bal in de 26e minuut knap in de linkerbovenhoek. Loïs Openda miste direct daarna een grote kans om de voorsprong te verdubbelen, maar even later deed hij dat alsnog. Na een goede individuele actie verraste de Belgische aanvaller doelman Sonny Stevens met een verdekt schot in de korte hoek. Thomas Buitink nam, met zijn eerste doelpunt van het seizoen, de derde treffer voor zijn rekening. Cambuur deed via Marco Tol voor rust nog iets terug, door van dichtbij te scoren na een vrije trap.

Het doelpunt hielp Cambuur niet op weg naar meer. Vitesse was oppermachtig en liep rap verder weg. Tronstad maakte in de beginfase van de tweede helft de 1-4, waarna ook Openda en invaller Nikolai Baden Frederiksen nog scoorden.

Vitesse is Cambuur nu voorbij op de ranglijst. De Arnhemmers staan met 26 punten vijfde. Cambuur is nu de nummer 6 met 24 punten.

Meer uit Voetbal

Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

4 minuten geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

35 minuten geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

36 minuten geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

40 minuten geleden
Chelsea kan niet winnen van verrassingsploeg Qarabag

BAKOE (ANP) - Chelsea heeft in zijn vierde wedstrijd in de Champions League genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen het verrassend sterke Qarabag uit Azerbeidzjan. Het duel in Bakoe eindigde in 2-2. Jorrel Hato speelde een ongelukkige eerste helft. De voormalige Ajacied leidde met fouten twee doelpunten van de tegenstander in. Chelsea en Qarabag zijn allebei met het behaalde punt op 7 punten gekomen.

2 uur geleden
Feyenoord lang zonder Hwang, Steijn mist duel in Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft donderdag voor de Europa League-wedstrijd bij VfB Stuttgart niet de beschikking over middenvelders Hwang In-beom, Sem Steijn en Oussama Targhalline. Hwang is zelfs zes tot acht weken uitgeschakeld met een blessure. Dat zei Van Persie een dag voor het duel in Duitsland.

2 uur geleden
PSG ziet Dembélé, Hakimi en Mendes weken wegvallen door blessures

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.

5 uur geleden