Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur bezorgt RKC alsnog nederlaag in oktober

Cambuur bezorgt RKC alsnog nederlaag in oktober

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is er op de valreep niet in geslaagd in oktober ongeslagen te blijven. SC Cambuur was in Waalwijk met 1-0 te sterk voor de Brabanders die 5 punten hadden behaald in de voorgaande drie competitieduels en in de strijd om de KNVB-beker donderdag Willem II hadden uitgeschakeld. Voor Cambuur was het de eerste Eredivisiezege na drie nederlagen op rij.

In de stromende regen zette Issa Kallon, op aangeven van Nick Doodeman, de bezoekers na ruim een uur op voorsprong. De Fransman Robin Maulun had dat voor de rust verzuimd door een strafschop te missen. Via een kopbal van Jens Odgaard was de thuisploeg nog het dichtst bij de gelijkmaker. De bal belandde op de lat.

De strafschop werd al na 10 minuten gegeven nadat Dario Van Den Buijs met een tackle Doke Schmidt naar de grond had gehaald.

RKC en Cambuur waren aan elkaar gewaagd, qua fouten maar ook qua aanvallende intenties. Tot grote kansen leidde het niet, daarvoor ontbrak de zuiverheid. Cambuur slaagde er geen enkele keer in de lange aanvaller Roberts Uldrikis te bereiken. RKC creeërde kansen maar Saïd Bakari en Odgaard waren te slordig, terwijl Melle Meulensteen een inzet gekeerd zag door doelman Sonny Stevens en verdediger Mees Hoedemakers.

Meer uit Voetbal

Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

10 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

11 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

11 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

12 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

13 uur geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

13 uur geleden
Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

14 uur geleden