Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur bezorgt RKC alsnog nederlaag in oktober

Cambuur bezorgt RKC alsnog nederlaag in oktober

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is er op de valreep niet in geslaagd in oktober ongeslagen te blijven. SC Cambuur was in Waalwijk met 1-0 te sterk voor de Brabanders die 5 punten hadden behaald in de voorgaande drie competitieduels en in de strijd om de KNVB-beker donderdag Willem II hadden uitgeschakeld. Voor Cambuur was het de eerste Eredivisiezege na drie nederlagen op rij.

In de stromende regen zette Issa Kallon, op aangeven van Nick Doodeman, de bezoekers na ruim een uur op voorsprong. De Fransman Robin Maulun had dat voor de rust verzuimd door een strafschop te missen. Via een kopbal van Jens Odgaard was de thuisploeg nog het dichtst bij de gelijkmaker. De bal belandde op de lat.

De strafschop werd al na 10 minuten gegeven nadat Dario Van Den Buijs met een tackle Doke Schmidt naar de grond had gehaald.

RKC en Cambuur waren aan elkaar gewaagd, qua fouten maar ook qua aanvallende intenties. Tot grote kansen leidde het niet, daarvoor ontbrak de zuiverheid. Cambuur slaagde er geen enkele keer in de lange aanvaller Roberts Uldrikis te bereiken. RKC creeërde kansen maar Saïd Bakari en Odgaard waren te slordig, terwijl Melle Meulensteen een inzet gekeerd zag door doelman Sonny Stevens en verdediger Mees Hoedemakers.

Meer uit Voetbal

Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

1 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

2 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

6 uur geleden
Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

7 uur geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

19 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

22 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

22 uur geleden