Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cabarettrio Jeroens Clan speelt in Luctor et Emergo

Cabarettrio Jeroens Clan speelt in Luctor et Emergo

RILLAND - Zaterdagavond 12 februari is ‘Tere zieltjes’ van het cabarettrio Jeroens Clan te zien in dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland. 

‘Tere zieltjes’ is het debuutprogramma van drie talentvolle jonge honden. ‘Er zijn twee soorten mensen: sneue lafaards die nooit iets nieuws durven te proberen én mensen zoals jij, die over tien jaar kunnen zeggen: “Ik was op 12 februari bij Podium Reimerswaal in Rilland bij de debuutvoorstelling van Jeroens Clan. En toen waren ze nog een stuk goedkoper.”’

Na de finalistentournee van het Leids Cabaret Festival komen Jip de Poorter, Matthias Tuns en Bram Kroon nu met ‘Tere zieltjes’. ‘Een programma vol snelle scènes, rauwe liedjes en scherpe grappen die jij op je werk gaat proberen na te vertellen. Succes ermee! Ze kennen elkaar sinds de brugklas van de middelbare school, waar ze samen voor het eerst op het podium stonden. In 2018 stonden ze in de finale van het Leids Cabaret Festival. De jury prees de jongens van Jeroens Clan om hun vermogen om ongelooflijk slim de zaal te bespelen met hun snelle scènes en liedjes.’

Kijk voor meer informatie op www.podiumreimerswaal.nl.

Meer uit Reimerswaal

Zondag 16 november intocht Sint in Hansweert

HANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers. 

1 dag geleden
Krabbendijke krijgt park en pumptrack

Krabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.

1 dag geleden
Yerseke maakt zich op voor sinterklaasprotest

YERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.

2 dagen geleden
Nova Melodica viert 55-jarig jubileum

KAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer. 

2 dagen geleden
Dirk en Jeanette delen hun huis met honderden vogels

Waarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.

2 dagen geleden
Inloopavond over buitenruimte IKC Wemeldinge

WEMELDINGE - Op donderdag 13 november organiseert de gemeente Kapelle een inloopavond over de inrichting van de buitenruimte rond het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) in Wemeldinge. Belangstellenden zijn tussen 19.00 en 20.00 uur welkom in Dorpshuis De Wemel. Aanmelden is niet nodig.

3 dagen geleden
Nog plek voor ondernemers bij Zeeuwse Broodfondsen

Wemeldinge - Voor zelfstandigen zonder vangnet bij ziekte kan een Broodfonds uitkomst bieden. In Zeeland is nog ruimte voor nieuwe deelnemers. Daarom vindt op maandag 24 november in Gasterij Schoudee in Wemeldinge een informatieavond plaats over deelname aan bestaande en nieuwe Broodfondsen.

3 dagen geleden