Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

C&A sluit zich aan bij webshop Zalando

C&A sluit zich aan bij webshop Zalando

BERLIJN (ANP) - Winkelketen C&A gaat zijn kleding verkopen via de website van webwinkelbedrijf Zalando. Daarmee krijgt C&A naast de eigen onlineshop en ruim 1500 winkels in Europa een extra verkoopkanaal.

Zalando is in veel landen actief en heeft het onderdeel Connected Retail. Een selectie Duitse winkels van C&A zal zich nu aan dit onderdeel koppelen en het is de bedoeling dat de komende weken nog meer winkels worden toegevoegd. Online winkelen is door corona de afgelopen tijd flink gegroeid omdat winkelfilialen vaak door lockdownmaatregelen zijn gesloten. Dat zorgde bij C&A voor een zwaar jaar.

Aan Connected Retail van Zalando zijn inmiddels meer dan 3000 winkelfilialen verbonden, om kleding en schoenen te verkopen. Dat zijn niet alleen ketens, maar ook zelfstandige, lokale winkeliers. Zalando wil het netwerk dit jaar laten groeien tot 6000 winkels.

Meer uit Financieel

Winsten op Wall Street na opmerking wapenstilstand Midden-Oosten

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag hoger gesloten. Beleggers waren opgelucht dat het fragiele staakt-het-vuren tussen de Verenigde Staten en Iran blijft gelden, ondanks dat deze week meerdere aanvallen plaatsvonden in het Midden-Oosten.

8 uur geleden
Noorwegen heropent drie gasvelden voor Europese gasvoorziening

OSLO (ANP/AFP/RTR) - Noorwegen heeft dinsdag ingestemd met de heropening van drie oude gasvelden in de Noordzee. Die moeten in 2028 weer in productie gaan om de gasvoorziening van Europa te versterken, meldde het Noorse ministerie van Energie.

8 uur geleden
Ierse waakhond onderzoekt Meta om feeds Instagram en Facebook

DUBLIN (ANP/BLOOMBERG/DPA) - De toezichthouder op de media in Ierland onderzoekt Meta Platforms, het bedrijf achter onder meer Facebook en Instagram. De waakhond start twee onderzoeken vanwege zorgen dat het socialemediabedrijf gebruikers ervan weerhoudt zelf te kiezen wat er in hun feed op Instagram en Facebook verschijnt.

9 uur geleden
EU roept VS op handelsdeal te respecteren

PARIJS (ANP/RTR/AFP) - De Eurocommissaris voor Handel heeft de Verenigde Staten opgeroepen de vorig jaar overeengekomen handelsdeal te respecteren. Eurocommissaris Maroš Šefčovič zei dat dinsdag volgens de Europese Commissie tegen de Amerikaanse handelsgezant Jamieson Greer.

11 uur geleden
AEX eindigt hoger na geruststellingen rond oorlog Midden-Oosten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag flink hoger geëindigd. Beleggers volgden de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten. De Amerikaanse minister van Defensie Pete Hegseth zei dat de wapenstilstand tussen de Verenigde Staten en Iran, die bijna een maand geleden begon, nog steeds van kracht is. De Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi verklaarde dat de besprekingen vooruitgang boeken.

12 uur geleden
Nederlands quantumbedrijf QuantWare haalt 152 miljoen euro op

DELFT (ANP) - De Nederlandse producent van quantumprocessors QuantWare heeft 152 miljoen euro opgehaald bij een nieuwe financieringsronde. Met het geld wil QuantWare een grote fabriek in Delft bouwen voor de productie van quantumprocessors. Onder andere de durfkapitaaltak van de Amerikaanse chipproducent Intel en overheidsinvesteringsfonds Invest-NL steken geld in de scale-up uit die Zuid-Hollandse plaats.

13 uur geleden
Directeur Milieudefensie gaat werken bij Tata Steel

VELSEN-NOORD (ANP) - Milieudefensie-directeur Donald Pols gaat aan de slag bij Tata Steel Nederland. Hij moet daarom per direct stoppen bij de milieuclub.

14 uur geleden