Buutvrij zoekt vrijwilligers en wil graag 26 juli open
THOLEN - Al op 26 juli wil speeltuinvereniging Buutvrij het gerealiseerde deel van de nieuwe speeltuin in Tholen-stad openstellen. Op deze dag begint voor de basisscholen de zomervakantieperiode.
Muijt: ‘sinds half 2018 heeft de samenleving meegedacht, meegeholpen en meegefinancierd. Daar zijn we blij mee. Daarom willen we nu het kan al een deel van de speeltuin openstellen’. Op de achtergrond wordt er hard gewerkt om dat mogelijk te maken.
Vrijwilligers
Onlangs heeft de speeltuinvereniging via Social Media vacatures gedeeld voor vrijwilligers. Er zijn diverse aanmeldingen ontvangen, maar hoe meer, hoe beter. Er zijn vacatures voor mensen die graag aan de slag gaan in het groen- en terreinonderhoud, het bemannen van de kassa en straks het paviljoen, maar ook toezichthouders en een vrijwilliger die de website wil onderhouden. Deze week komen de vacatures ook op de website www.speeltuinbuutvrij.nl. Aanmelden als vrijwilligers kan via het e-mailadres [email protected] of een bericht via Social Media.
Volgende fase
Ook aan de volgende fase van de speeltuin wordt hard gewerkt. Binnenkort wordt het tweede deel van de speeltuin voorzien van speeltoestellen voor kinderen van 0 - 6 jaar. En nog dit jaar wil de speeltuinvereniging starten met de realisatie van een paviljoen. Vanuit het paviljoen worden straks diverse versnaperingen aangeboden, is een informatiepunt beschikbaar en wordt voorzien in toiletten en EHBO. Een dezer dagen wordt daarvoor de vergunningsprocedure gestart.
Er zijn diverse abonnementen beschikbaar voor de speeltuin. Naast een gezinsabonnement ook een opa & oma abonnement en straks een 5-bezoekenkaart. Wanneer een abonnement wordt afgesloten, wordt je automatisch lid van de speeltuinvereniging. De kosten voor abonnementen en lidmaatschap worden laag gehouden. Om de laatste fases van de speeltuin mogelijk te maken is de speeltuinvereniging nog hard op zoek naar bedrijven die middels sponsoring willen bijdragen. Het zou toch fantastisch zijn wanneer heel Tholen zorgt dat in de eerste helft van 2022 de speeltuin volledig open kan. Informatie over sponsormogelijkheden is op te vragen bij één van de bestuursleden.
Meer uit Tholen
THOLEN - Met de voorjaarsvakantie voor de deur heeft het team Jij op Tholen weer een programma voor kinderen en jongeren. De jeugd kan zich uitleven tijdens een potje bowlen, voetballen in het duister en op springkussens. Inschrijven is vanaf vanavond mogelijk, maar wees er snel bij want vol is vol.
54 minuten geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 13 in de Derde Klasse.
6 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - De politie heeft gisteravond via Burgernet een waarschuwing verspreid voor oplichters die actief zijn in Bergen op Zoom en Tholen. Zij doen zich voor als agenten en proberen op die manier geld en andere bezittingen van inwoners buit te maken.
8 uur geledenSCHELLUINEN/SCHERPENISSE - Dominee L. Blok, emeritus predikant van de Gereformeerde Gemeenten, is op 14 januari in zijn woonplaats Schelluinen overleden. Hij werd 83 jaar. Blok stond tot op hoge leeftijd in de eredienst en leidde onder meer de bevestigingsdienst van zijn zoon in Scherpenisse.
1 dag geledenGRÔÔT PESÔÔT - Al wekenlang was onder de Vosmeerse jeugd de spanning voelbaar. Wie zouden de nieuwe jeugdprinses, jeugdnar, jeugdboer of jeugdpolitie worden en de komende Woaidaehen hand in hand lopen met Prins Leroy, Nar Silla, Boer Pot en Pliessie Witte? En of het zo zou moeten zijn: er waren precies elf aanmeldingen van Vosmeerse Luusjes. In uitzendingen van Luuze TV was te zien dat de hofhouding het dit jaar eerst zonder jeugdgevolg wilde proberen, maar dit bleek geen optie, zo blikt Prins Leroy terug.
1 dag geledenHALSTEREN/THOLEN - Rijkswaterstaat begint vanavond met het verwijderen van roest op de Thoolse brug. Door de werkzaamheden is de brug tussen Halsteren en Tholen tien avonden en nachten dicht. Van 20.00 tot 06.00 uur is de hoofdrijbaan volledig afgesloten voor weggebruikers.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: bestuurslid Thana Kammeijer en vrijwilliger Saar van Keulen van Stichting Goed Ontmoet.
2 dagen geleden