Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Buurt- en beweegfeest met heropening paviljoen én opening van een grootse en nieuwe activiteit op Speelhof Hoogerzael

Buurt- en beweegfeest met heropening paviljoen én opening van een grootse en nieuwe activiteit op Speelhof Hoogerzael

MIDDELBURG - Op zaterdag 3 juni vanaf 10.30 organiseert Speelhof Hoogerzael in samenwerking met Middelburg Beweegt, het Buurt- en beweegfeest. Behalve een uitgebreid beweegprogramma voor jong en oud, wordt op deze dag het paviljoen heropend.

Afgelopen december werd het paviljoen door een brand grotendeels verwoest, maar met de inzet van veel vrijwilligers en met dank aan vele donaties worden de deuren heropend en dat niet alleen: Hoogerzael krijgt er een mooie nieuwe activiteit bij op het terrein. Burgemeester Bergmann van Middelburg zal om 10.30 uur het herstelde paviljoen officieel openen. Daarop volgt de onthulling van de bijzondere verrassing voor de kinderen. De kinderen die dan aanwezig zijn, kunnen als eerste gebruikmaken van deze nieuwe activiteit. De rest van de dag, tussen 12u en 16u, zijn er verschillende spelletjes, wandelingen in de wijk voor jong en oud en lekkere hapjes en taarten gemaakt door heel veel vrijwilligers.

Meer uit Middelburg

Marja Geschiere verrast met lintje: ‘Al 33 jaar zet zij zich met hart en ziel in voor Aagtekerke’

AAGTEKERKE - In de dorpskerk in Aagtekerke is Marja Geschiere-Sanderse zaterdag verrast met een koninklijke onderscheiding.

2 uur geleden
Scooter en fiets komen met elkaar in botsing op fietspad Muidenweg

ARNEMUIDEN- Op het fietspad langs de Muidenweg zijn zaterdagavond een scooter en een fiets met elkaar in botsing gekomen. Door de klap kwamen zowel de bestuurder van de scooter als de fietser ten val. De politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. De fietser werd op de locatie van het ongeval medisch gecontroleerd. Vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig te zijn. Waardoor de scooter en fietser met elkaar in botsing kwamen is niet duidelijk.

1 dag geleden
Zeeuwse ICT-sector blijft kampen met personeelstekort, al neemt spanning af

De Zeeuwse arbeidsmarkt voor ICT'ers is nog altijd zeer krap, maar er zijn tekenen van afkoeling. In 2024 daalde het aantal vacatures licht, terwijl het aantal werkzoekende ICT'ers toenam. Toch blijven werkgevers moeite houden met het vinden van geschikte kandidaten. Dat laat UVW Zeeland weten.

1 dag geleden
Welkom in de open tuinen; Willeke Verschuur toont haar paradijsje bij Grijpskerke

GRIJPSKERKE - In juni zijn de tuinen op hun allermooist en daarom houdt een groep fanatieke tuinierders deze maand de Zeeuwse Tuintweedaagse. Vrijdag 27 en zaterdag 28 juni is het open tuin bij veertien adressen in Walcheren, Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland en Zeeuws-Vlaanderen. Zo stelt Willeke Verschuur uit Grijpskerke haar nonchalante, romantische tuin open. "Als je me op mijn zestiende had gezegd dat ik later een 13.000 vierkante meter grote tuin zou hebben, dan had ik je voor gek verklaard. Maar nu is met tuinieren mijn droom uitgekomen."

1 dag geleden
Conflict in huislijke sfeer: Politie neemt mes in beslag

MIDDELBURG- De politie van basisteam Oosterscheldebekken heeft vrijdag een mes in beslag genomen nadat er bij een woning in Middelburg een conflict was uitgebroken in de huislijke sfeer. De eigenaar krijgt een bekeuring.

1 dag geleden
Vrouw valt met fiets in sloot na aanrijding met andere fietser op Westkapelseweg

ZOUTELANDE- Op de Westkapelseweg (N288) zijn vanmorgen door onbekende oorzaak twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Eén van de twee fietsers, een vrouw, viel hierdoor met haar fiets in de sloot. De politie en ambulancedienst kwamen ter plaatse. Gelukkig bleek er niemand gewond te zijn geraakt.

1 dag geleden
Olielekkage bij bedrijf Synthomer zorgt voor veel stank in omgeving Herculesweg

MIDDEBURG- De wijken Dauwendale, 't Zand en de binnenstad van Middelburg ondervinden momenteel overlast van een hinderlijke chemische geur. Deze geur werd in de nacht van vrijdag op zaterdag voor het eerst geroken op bedrijventerrein Arnestein aan de Herculesweg. De stank komt bij het bedrijf Synthomer vandaan: hier is een kleine hoeveelheid olie gelekt. 

1 dag geleden