Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Busted Feet viert tienjarig bestaan in De Piek

Busted Feet viert tienjarig bestaan in De Piek

VLISSINGEN - De Vlissingse rockband Busted Feet bestaat tien jaar en viert dat met een concert in De Piek waar de band in mei 2012 voor het eerst optrad. Het jubileumconcert wordt gehouden op vrijdag 25 november. 

Busted Feet is zeker geen onbekende meer in het Zeeuwse en deed heel wat shows in de regio. Met hun mix van blues, vintage rock, soul, glam en minder bekend coverwerk hebben ze een trouwe aanhang verworven. De hele gouden classic rockperiode tussen pakweg 1965 en1975 wordt als inspiratie gebruikt in hun zoektocht naar geschikt covermateriaal. Denk daarbij natuurlijk aan The Beatles, The Stones, The Who en Hendrix, maar ook eigenwijze versies van langere nummers van The Doors en Led Zeppelin, of obscuurder coverwerk werk van The Yardbirds en Them. Ook glamrock van Bowie, Kiss, T-Rex en The Sweet zit wel in elke set verstopt.

Busted Feet speelt al zo’n negen jaar in dezelfde bezetting, maar neemt binnenkort afscheid van bassist/zanger Koen van Soelen. Dit is dus een van de laatste kansen om Koen in actie te zien met Busted Feet. Verder bestaat de band uit: Vincent van Boven op leadgitaar en zang, Casper van Hanegem op drums en Jaap van Boven op zang en gitaar. Twee acts maken deze speciale avond verder compleet: rockband No Point die uit hetzelfde vaatje tapt als Busted Feet en veel vintage rock uit de jaren 70 speelt en daarbij ook een lekkere spontane show neerzetten. En nog Bo Dylan dan die, zoals zijn artiestennaam al doet vermoeden, een setje Bob Dylan-classics brengt. De deur is open om 20.30 uur. Aanvang 21.00 u. Kaarten kosten 8 euro in de voorverkoop en 10 euro aan de deur.

Meer uit Vlissingen

Zaterdag rommelroute door Oost-Souburg: ‘Het podium regel ik en de deelnemers maken het feest’

OOST-SOUBURG - De rommelroute in Oost-Souburg vindt zaterdag 20 september 'gewoon' plaats. Even leek er een streep door de elfde editie te gaan, maar Mary-Jane Barri, die de route in haar dorp heeft bedacht en ieder jaar georganiseerd, en de gemeente Vlissingen hebben samen het licht toch op groen kunnen zetten. Zo is een van de grootste evenementen van Oost-Souburg gered.

12 uur geleden
Vlissingse taaldocente Tsarina speelt hoofdrol in ‘Doof’ bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Voor de Vlissingse taaldocente en actrice Tsarina heeft filmfestival Film by the Sea dit jaar een bijzonder tintje. Ze speelt de hoofdrol in Doof van regisseur Ben Flore uit Goes. Deze film gaat zaterdag (20 september) in première tijdens de dag voor Zeeuwse producties op het filmfestival.

17 uur geleden
Kom badmintonnen bij De Astroïden in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - B.C. De Astroïden in Oost-Souburg doet mee aan de landelijke actie om mensen te laten kennismaken met de badmintonsport.

20 uur geleden
Woongebouw van vier lagen voorzien in Scheldestraat

VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verleent medewerking aan de sloop van het bedrijfspand aan de Scheldestraat 98 in Vlissingen voor woningbouw.

1 dag geleden
Plan voor zestien huurappartementen in De Zwaan in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Woningcorporatie Zeeuwland wil het pand van De Zwaan, middenin Oost-Souburg, kopen om er zestien huurappartementen in te maken. De gemeente Vlissingen staat hier positief tegenover. "Het gaat om kleine socialehuurappartementen voor starters en alleenstaanden", vertelt burgemeester Bas van den Tillaar. "Dit is een moeilijk te bedienen groep, dus we vinden dit een goed plan."

1 dag geleden
Deltaband Vlissingen zoekt versterking

VLISSINGEN - Deltaband Vlissingen is dé Show & Marchingband van Zeeland. De enthousiaste leden van de band zorgen wekelijks voor ontspanning en plezier tijdens hun repetitieavond. Muziek, zoals de Deltaband het brengt is topsport. Zowel lichamelijk als geestelijke inspanning wordt er van een muzikant gevraagd. 

1 dag geleden
Anak Indië te zien bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Op donderdag 18 september is Anak Indië te zien op het film- en literatuurfestival van Film by the Sea in Vlissingen.

2 dagen geleden