Burnley langer door met langst zittende manager Premier League
BURNLEY (ANP) - De Engelse voetbalclub Burnley heeft het contract van trainer Sean Dyche verlengd tot de zomer van 2025. De 50-jarige Engelsman werkt al sinds 2012 bij Burnley en is de langst zittende manager in de Premier League. De club wil daar nog graag een paar jaar aan vastknopen.
Onder leiding van Dyche promoveerde Burnley twee keer naar de Premier League, in 2014 en 2016. Na die eerste promotie degradeerde de club direct weer, om vervolgens een jaar later terug te keren op het hoogste niveau. In het seizoen 2017-2018 wist Burnley zich als nummer 7 van de Premier League voor het eerst in ruim 50 jaar weer eens te plaatsen voor Europees voetbal.
Afgelopen seizoen eindigde de ploeg van Dyche net boven de degradatiestreep, op de zeventiende plaats. Burnley is nu ook moeizaam begonnen aan de competitie, met slechts 1 punt uit de eerste vier wedstrijden. Toch besloot de clubleiding om Dyche als blijk van vertrouwen contractverlenging te geven.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Oranje-international Crysencio Summerville verruilt West Ham United voor Al-Hilal in Saudi-Arabië. De 24-jarige aanvaller heeft vrijdag bij de club uit Riyad een contract voor vier jaar getekend.
7 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft de klacht van mensenrechtenorganisatie FairSquare tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit verworpen. Volgens het IOC valt de zaak buiten de jurisdictie van de ethische commissie, aldus een IOC-woordvoerder.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Middenvelder Rodri (30) mist waarschijnlijk de start van het seizoen bij zijn club Manchester City. De Spanjaard, die afgelopen zondag wereldkampioen werd, ondergaat maandag een rugoperatie. Dat bevestigde City-coach Enzo Maresca.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Het gedegradeerde NAC Breda heeft zich voor de komende twee seizoenen versterkt met Mats Seuntjens (34). Dat meldt de club op de website. Seuntjens sluit zich maandag aan bij de selectie van trainer Carl Hoefkens.
12 uur geledenLAUSANNE (ANP/AFP) - Sporttribunaal CAS buigt zich op 8 oktober over het beroep van Senegal tegen de intrekking van de Afrika Cup-titel. De Senegalese voetbalbond besloot in maart naar het CAS te stappen nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup had ontnomen.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond (KBVB) heeft Mark van Bommel aangesteld als nieuwe bondscoach. De 49-jarige Nederlander is de opvolger van de maandag vertrokken Fransman Rudi Garcia. Van Bommel tekent een contract tot en met het EK van 2028, meldt de KBVB in een verklaring.
14 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond DFB heeft de aanstelling van Jürgen Klopp als bondscoach bevestigd. De oud-trainer van Liverpool tekende een contract tot en met het WK van 2030. De 59-jarige Duitser is de opvolger van Julian Nagelsmann, die drie weken geleden na een teleurstellend WK vertrok. Pepijn Lijnders, die eerder assistent was van Klopp bij Liverpool, wordt een van de assistenten bij Duitsland.
17 uur geleden