Burnley langer door met langst zittende manager Premier League
BURNLEY (ANP) - De Engelse voetbalclub Burnley heeft het contract van trainer Sean Dyche verlengd tot de zomer van 2025. De 50-jarige Engelsman werkt al sinds 2012 bij Burnley en is de langst zittende manager in de Premier League. De club wil daar nog graag een paar jaar aan vastknopen.
Onder leiding van Dyche promoveerde Burnley twee keer naar de Premier League, in 2014 en 2016. Na die eerste promotie degradeerde de club direct weer, om vervolgens een jaar later terug te keren op het hoogste niveau. In het seizoen 2017-2018 wist Burnley zich als nummer 7 van de Premier League voor het eerst in ruim 50 jaar weer eens te plaatsen voor Europees voetbal.
Afgelopen seizoen eindigde de ploeg van Dyche net boven de degradatiestreep, op de zeventiende plaats. Burnley is nu ook moeizaam begonnen aan de competitie, met slechts 1 punt uit de eerste vier wedstrijden. Toch besloot de clubleiding om Dyche als blijk van vertrouwen contractverlenging te geven.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.
6 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
15 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
15 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
16 uur geleden