Burnley behaalt tegen Crystal Palace 1e zege in Premier League
BURNLEY (ANP) - In de Engelse Premier League heeft Burnley voor de eerste keer dit seizoen een overwinning geboekt. De ploeg van trainer Sean Dyche versloeg in eigen stadion Crystal Palace met 1-0. Chris Wood maakte in de 8e minuut simpel het doelpunt na pover verdedigingswerk bij de bezoekers.
Erik Pieters mocht in de 84e minuut nog even invallen bij Burnley. International Patrick van Aanholt speelde de gehele wedstrijd namens Crystal Palace. Ploeggenoot Jairo Riedewald ging in de 67e minuut naar de kant.
Bij Palace ontbrak aanvaller Wilfried Zaha, dit seizoen al goed voor vijf treffers en twee assists, vanwege een positieve coronatest.
Crystal Palace staat op de tiende plek met 13 punten. Burnley klom naar de zeventiende plaats met 5 punten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.
5 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
48 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran is vrijdag toch in Washington aanwezig bij de loting voor het WK voetbal. Volgens sportminister Ahmad Donjamali heeft bondscoach Amir Ghalenoei alsnog een visum gekregen en reist hij af naar de Amerikaanse hoofdstad.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.
5 uur geleden