Burnet blijft gepromoveerd FC Emmen jaar langer trouw
LEEUWARDEN (ANP) - Lorenzo Burnet heeft zijn aflopende contract bij FC Emmen met een jaar verlengd. Het contract van de linksback bevat een optie voor nog een seizoen.
Burnet kwam in 2019 naar Emmen, maar vertrok een jaar later naar Denemarken voor een avontuur bij HB Køge. Aan het begin van dit seizoen keerde de verdediger terug bij Emmen. Met de Drentse ploeg greep hij de titel in de Keuken Kampioen Divisie. Emmen speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie.
"Het afgelopen seizoen was simpelweg geweldig", zegt Burnet, die in de jeugd bij Ajax speelde en in de Eredivisie uitkwam voor FC Groningen, NEC en Excelsior. "Een leuke spelersgroep, fantastische sfeer in het stadion, periodes gepakt, gepromoveerd en ook nog eens kampioen geworden. Ik heb er zin in om weer met FC Emmen de Eredivisie in te gaan."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
10 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
15 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden