Burgemeester spoort jonge kiezers aan te gaan stemmen
VLISSINGEN - Jeugdige Vlissingers die dit jaar voor het eerst gebruik mogen maken van hun stemrecht hebben een brief gekregen van burgemeester Bas van den Tillaar. In de brief wijst de burgemeester op het belang van de verkiezingen en hoe het allemaal in zijn werk gaat.
“Het is jouw kans om mee te beslissen wie de nieuwe leden van de provinciale staten van provincie Zeeland worden. Én die de leden van het algemeen bestuur van waterschap Scheldestromen worden”, begint burgemeester Van den Tillaar zijn brief.
Invloed
De brief is verzonden aan kiezers die vanwege hun leeftijd deze keer voor het eerst gebruik mogen maken van hun stemrecht. “Echt belangrijk, want door te stemmen heb jij invloed op de besluiten die genomen worden over de provincie en het waterschap. En dus op hoe alles de komende jaren geregeld wordt,” aldus de burgemeester.
Hoe werkt het
Vervolgens krijgen de jonge kiezers een uitleg over hoe het allemaal werkt bij het stemmen. Dat je je stempas moet meenemen, een ID-bewijs en dat er per stembiljet maar één vakje rood gemaakt mag worden. Oriënteren kunnen de nieuwe kiezers op zeelandstemt.nl en scheldestromen.nl/verkiezingen2023. Voor vragen kunnen de stemgerechtigden terecht op telefoonnummer 14 0118 en meer informatie over de verkiezingen is te vinden op elkestemtelt.nl. Burgemeester Van den Tillaar besluit zijn brief met een oproep: “Kom stemmen tijdens de provinciale staten- en waterschapsverkiezingen. Laat jouw stem niet verloren gaan, want #ElkeStemTelt!”
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
4 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
4 maanden geleden