Burgemeester sluit woning aan Kotterstraat na vondst hennepkwekerij
THOLEN - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten om een woning aan de Kotterstraat voor drie maanden te sluiten. Vorige maand trof de politie op dit adres een professionele hennepkwekerij. De bewoner is gearresteerd en wordt ook verdacht van betrokkenheid bij de aanslag op een woning aan het Slachtveld.
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 uur geledenWEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
19 uur geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
21 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.
1 dag geledenTHOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.
1 dag geledenTHOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.
1 dag geledenTHOLEN - De VVD en Algemeen Belang Tholen (ABT) behoren deze verkiezingen tot de verliezers. In de voorlopige uitslag raken beide partijen een zetel kwijt. Hilde Moerland ziet dat het politieke speelveld verandert, terwijl Ineke Schippers zich vooral zorgen over de scheve balans in de raad.
2 dagen geleden