Burgemeester Sijbers bezoekt vaccinatielocatie in Sint-Maartensdijk
SINT-MAARTENSDIJK - Burgemeester Marleen Sijbers heeft dinsdag een bezoek gebracht aan de GGD pop-up vaccinatielocatie in Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk. Inwoners kunnen ook nog donderdag 19, dinsdag 24 en donderdag 26 augustus zonder afspraak een vaccinatie halen in een pop-up locatie in de gemeente Tholen.
Burgemeester Marleen Sijbers geeft aan dat het goed is dat de vaccinaties op een laagdrempelige manier worden aangeboden: ‘’Inwoners van de gemeente Tholen die om wat voor reden dan ook nog geen vaccinatie hebben gehaald, krijgen zo de gelegenheid dat alsnog te doen. Ik vraag inwoners zelf een bewuste keuze te maken in het wel of niet vaccineren. Bij twijfel praat met mensen die je vertrouwt. Dank aan de GGD Zeeland voor de organisatie en deze extra mogelijkheid.’’
Data en locaties voor vaccinatie zonder afspraak:
Donderdag 19 augustus, van 16.00 tot 18.00 uur in Dorpshuis De Wimpel, Eendrachtstraat 52 in Sint PhilipslandDinsdag 24 augustus, van 16.00 tot 18.00 uur, in de Sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet, Zoekweg 8 in TholenDonderdag 26 augustus, van 16.00 18.00 uur, in Sport- en gemeenschapscentrum Wellevaete, Hoenderweg 133 in Sint-AnnalandIedereen vanaf 12 jaar mét een geldig identiteitsbewijs is van harte welkom. Op de locatie krijgt men het BioNTech/Pfizer vaccin. Eind september start een tweede vaccinatieronde.
Meer uit Tholen
THOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
1 uur geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
5 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
22 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.
1 dag geledenPOORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
2 dagen geleden