Burgemeester Sijbers bezoekt vaccinatielocatie in Sint-Maartensdijk
SINT-MAARTENSDIJK - Burgemeester Marleen Sijbers heeft dinsdag een bezoek gebracht aan de GGD pop-up vaccinatielocatie in Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk. Inwoners kunnen ook nog donderdag 19, dinsdag 24 en donderdag 26 augustus zonder afspraak een vaccinatie halen in een pop-up locatie in de gemeente Tholen.
Burgemeester Marleen Sijbers geeft aan dat het goed is dat de vaccinaties op een laagdrempelige manier worden aangeboden: ‘’Inwoners van de gemeente Tholen die om wat voor reden dan ook nog geen vaccinatie hebben gehaald, krijgen zo de gelegenheid dat alsnog te doen. Ik vraag inwoners zelf een bewuste keuze te maken in het wel of niet vaccineren. Bij twijfel praat met mensen die je vertrouwt. Dank aan de GGD Zeeland voor de organisatie en deze extra mogelijkheid.’’
Data en locaties voor vaccinatie zonder afspraak:
Donderdag 19 augustus, van 16.00 tot 18.00 uur in Dorpshuis De Wimpel, Eendrachtstraat 52 in Sint PhilipslandDinsdag 24 augustus, van 16.00 tot 18.00 uur, in de Sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet, Zoekweg 8 in TholenDonderdag 26 augustus, van 16.00 18.00 uur, in Sport- en gemeenschapscentrum Wellevaete, Hoenderweg 133 in Sint-AnnalandIedereen vanaf 12 jaar mét een geldig identiteitsbewijs is van harte welkom. Op de locatie krijgt men het BioNTech/Pfizer vaccin. Eind september start een tweede vaccinatieronde.
Meer uit Tholen
THOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.
1 dag geledenTHOLEN - Op 5 januari kunnen scholen zich weer inschrijven voor de Groene Revolutie Schoolpleinen. Dit jaar kunnen acht Zeeuwse scholen dankzij deze regeling hun grijze schoolplein omtoveren tot een groene, natuurrijke leeromgeving. Alle basisscholen in Zeeland kunnen zich inschrijven tot en met zondag 8 maart 2026.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.
2 dagen geledenTHOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig
3 dagen geleden