Burgemeester Petter brengt bloemen bij Bravis
THOLEN - De Bergse burgemeester Frank Petter heeft woensdagmiddag, namens zijn collega's van Steenbergen, Woensdrecht en Tholen, een bezoek gebracht aan het Bravis ziekenhuis. Hij uitte zijn waardering voor de inzet van het ziekenhuispersoneel in deze coronatijd.
De burgemeester werd eerst bijgepraat over de situatie in het ziekenhuis en vervolgens kreeg hij een rondleiding over de longafdeling, waar onlangs ook twee kamers zijn ingericht voor palliatieve zorg. "Mooi dat jullie hier óók aandacht voor hebben", zei Petter vol lof.
Waardering
Het overbrengen van die waardering vormde de aanleiding voor het bezoek. "Mijn dochter is verpleegkundige. Daardoor weet ik wat een enorm intensief werk de verpleegkundigen, de artsen, maar ook de schoonmaakdiensten en de ondersteunende diensten verzetten. Dan wil je toch iets van dankbaarheid laten blijken namens de gemeenschap. We waarderen het ontzettend dat mensen zich zo voor ons inzetten. Dat doen ze natuurlijk al jaren, maar nu wordt het echt goed zichtbaar."
Goede werk
In gesprekken met verpleegkundigen viel Petter op hoe nuchter zij zijn. "Ze voelen zich bijna bezwaard door alle loftuitingen. Dat typeert mensen die in verzorgende beroepen werken." Aan het eind van zijn bezoek had hij nog een bemoedigend woord voor de Bravis-medewerkers. "Ik hoop dat jullie het vol kunnen blijven houden. Ga door met jullie goede werk!"
Meer uit Tholen
SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.
4 uur geledenTHOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.
23 uur geledenPOORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM / ROOSENDAAL - Patiënten van het Bravis ziekenhuis kunnen weer gebruikmaken van het online portaal MijnBravis. Bravis verbrak sinds 7 april preventief de verbinding met onder meer dit systeem vanwege een data-incident bij softwareleverancier ChipSoft. Volgens ChipSoft zijn hierbij geen patiëntgegevens van Bravis gestolen. Na een grondige evaluatie en zorgvuldige heropstart, kunnen patiënten nu weer veilig inloggen, informatie bekijken en afspraken maken. Direct na het bekend worden van het data-incident bij ChipSoft op 7 april, heeft Bravis zich nadrukkelijk laten adviseren door onder meer het landelijk cyberexpertisecentrum Z-Cert. Na bestudering van een uitgebreid adviesrapport van expertisecentrum Z-Cert besloot het ziekenhuis de verbindingen met de verschillende applicaties zorgvuldig te herstellen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Op de Plaatweg bij Sint-Annaland is woensdagmiddag een auto over de kop geslagen. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op zijn wielen tot stilstand. De auto raakte zwaar beschadigd.
2 dagen geleden