Burgemeester Petter brengt bloemen bij Bravis
THOLEN - De Bergse burgemeester Frank Petter heeft woensdagmiddag, namens zijn collega's van Steenbergen, Woensdrecht en Tholen, een bezoek gebracht aan het Bravis ziekenhuis. Hij uitte zijn waardering voor de inzet van het ziekenhuispersoneel in deze coronatijd.
De burgemeester werd eerst bijgepraat over de situatie in het ziekenhuis en vervolgens kreeg hij een rondleiding over de longafdeling, waar onlangs ook twee kamers zijn ingericht voor palliatieve zorg. "Mooi dat jullie hier óók aandacht voor hebben", zei Petter vol lof.
Waardering
Het overbrengen van die waardering vormde de aanleiding voor het bezoek. "Mijn dochter is verpleegkundige. Daardoor weet ik wat een enorm intensief werk de verpleegkundigen, de artsen, maar ook de schoonmaakdiensten en de ondersteunende diensten verzetten. Dan wil je toch iets van dankbaarheid laten blijken namens de gemeenschap. We waarderen het ontzettend dat mensen zich zo voor ons inzetten. Dat doen ze natuurlijk al jaren, maar nu wordt het echt goed zichtbaar."
Goede werk
In gesprekken met verpleegkundigen viel Petter op hoe nuchter zij zijn. "Ze voelen zich bijna bezwaard door alle loftuitingen. Dat typeert mensen die in verzorgende beroepen werken." Aan het eind van zijn bezoek had hij nog een bemoedigend woord voor de Bravis-medewerkers. "Ik hoop dat jullie het vol kunnen blijven houden. Ga door met jullie goede werk!"
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER/NIEUW-VOSSEMEER - Ooit waren ze verbonden middels een pontje, toen kwam de Vossemeersebrug en nu komt er een derde verbindende factor tussen beide dorpen. Aan beide zijden van het Schelde-Rijnkanaal komen elementen die een nieuwe verbindende factor moeten vormen tussen de dorpen die al eeuwenlang worden gescheiden door water.
8 uur geledenTHOLEN - Het college wil in kaart brengen hoe toegankelijk de looproutes in de gemeente zijn. Dat schrijft het in antwoord op vragen van Algemeen Belang Tholen (ABT) over verzakte en slechte bestrating in de kernen.
11 uur geledenANNA JACOBAPOLDER - De gemeente Tholen houdt dinsdag 13 oktober een terugkomavond voor inwoners van Anna Jacobapolder in Dorpshuis Ons Dorpshuis. Het is het vervolg op het dorpsgesprek van 9 juni, waarin inwoners en gemeente van gedachten wisselden over het dorp.
14 uur geledenTHOLEN- FNV en CNV hebben een grootschalige staking binnen het streekvervoer aangekondigd. De actie volgt op het besluit van werkgeversvereniging VWOV, die heeft laten weten niet in te gaan op de eisen van de vakbonden. Op woensdag 14 oktober leggen medewerkers in de sector het werk 24 uur neer.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Kees de Mooij van De Mooij Fietsen.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN- Politie en gemeentelijke toezichthouders hebben op woensdag 7 en donderdag 8 oktober gezamenlijke controles uitgevoerd bij diverse locaties in gemeenten van district De Markiezaten. Met de controles willen de gemeenten inzicht krijgen op illegale prostitutie vanuit woningen en bedrijfspanden, de achterliggende netwerken en mogelijke misstanden waaronder seksuele uitbuiting. In totaal werden 12 sekswerkers gecontroleerd.
2 dagen geleden