
Burgemeester Mulder opent expositie van Zeeuwse kunst
GOES - De Boulevards van Schoonheid en Troost met werk van ruim 140 Zeeuwse kunstenaars zijn te bewonderen in de ruimte van galerie van den Berge in Goes.
Burgemeester Mulder van Goes heeft afgelopen zaterdag de unieke tentoonstelling geopend. De kunstborden en kunstvlaggen van Schoonheid en Troost waren eerder deze zomer buiten te zien op de Boulevards in Terneuzen, Goes, Vlissingen en Middelburg. In de ruimte van galerie van den Berge komt de veelzijdigheid en verbeeldingskracht van de werken prachtig tot zijn recht. Kom kijken en geniet mee van de grote verscheidenheid aan Schoonheid en Troost aan de muren. Ook zijn er dagelijkse kunstenaarsgesprekken (aanvang 15.00 uur). De expositie is nog te bezoeken van woensdag 15 tot en met zondag 19 december. Aanmelden noodzakelijk in verband met corona maatregelen en het maximum van 25 personen via [email protected]. Meer details over het programma is te vinden op de website van Loods32.
Meer uit Beveland
GOES - Voor BMX'er en urban-sportliefhebber Mark Vos (41) draait alles om vrijheid, uitdaging en het overwinnen van angst. Wat begon met een crossfietsje met witte bandjes in 1989 groeide uit tot een levenslange passie. "Voor mij is BMX altijd meer geweest dan een sport," vertelt Mark. "Het is een manier om jezelf uit te dagen, je angsten te overwinnen en je grenzen te verleggen. Dat gevoel wil ik nu doorgeven aan een nieuwe generatie."
1 uur geledenKRABBENDIJKE - Vanwege een aanrijding op een spoorwegovergang in Krabbendijke is het treinverkeer op het traject Vlissingen-Roosendaal momenteel verstoord.
4 uur geledenKATS - De gemeente Noord-Beveland heeft besloten dat de aanleg van een nieuw broedeiland bij de Katse Plaat mag doorgaan. Een bezwaar van een omwonende tegen de vergunning is door het college van burgemeester en wethouders ongegrond verklaard.
6 uur geledenRITTHEM - In havengebied Vlissingen-Oost wordt extra toezicht gehouden. Aanleiding daarvoor is een 'verdachte situatie', zo heeft de politie maandagavond laat bekendgemaakt.
9 uur geledenHEINKENSZAND - Demissionair minister Sophie Hermans van Klimaat en Groene Groei bracht maandag 8 september een werkbezoek aan Zeeland in het kader van de plannen voor de bouw van twee nieuwe kerncentrales. Het bezoek stond in het teken van participatie: de minister sprak met jongeren, dorpsraden en deelnemers van onder meer de Borselse Voorwaardengroep over hun zorgen, vragen en ideeën.
22 uur geledenGOES - Afgelopen weekend vond het jaarlijkse 't Beest Brult' weer plaats in 't Beest te Goes. Dit gezellige gratis festival is jaarlijks dé aftrap van het nieuwe film- en concertseizoen. Honderden mensen kwamen samen tijdens het festival en zowel voor het podium buiten als voor het podium in de zaal stond het helemaal vol met publiek.
23 uur geledenOUDELANDE - Bij een aanrijding tussen een auto en een camper in het buitengebied van Oudelande is maandagmiddag een persoon gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 13.30 uur op de kruising van de Zeedijk met de Vijfzoodijk.
1 dag geleden