Burgemeester laat drugspand aan Nobelweg in Goes sluiten
GOES - Burgemeester Margo Mulder van de gemeente Goes heeft per direct een pand aan de Nobelweg in Goes laten sluiten vanwege de vondst van een hennepkwekerij.
De kwekerij is ontdekt na klachten van omliggende bedrijven. Burgemeesters kunnen op grond van artikel 13b van de Opiumwet een woning of ruimte waar drugs wordt gefabriceerd of verhandeld, sluiten. Mulder: ‘Bij vermoedens van criminele activiteiten is het belangrijk om melding te doen. Vermoedens van bijvoorbeeld een hennepkwekerij of een drugslaboratorium in de buurt mag u melden bij de politie, via telefoonnummer 0900-8844, of Meld Misdaad Anoniem, telefoonnummer 0800-7000. Zo houden we samen onze gemeente veilig.’
Meer uit Beveland
GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
18 uur geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
23 uur geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 dag geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 dag geledenGoes - De geplande nieuwbouw van winkelcentrum De Bussel in Goes-Zuid, dat na de herontwikkeling Beukenhof gaat heten, loopt forse vertraging op. Ontwikkelaar Brookland heeft nog geen definitieve tijdelijke locatie gevonden voor de huidige ondernemers, al wordt de Zeelandhallen in Goes genoemd. Door die onzekerheid is de oplevering verschoven naar minimaal 2029.
1 dag geleden's-Gravenpolder - Op donderdag 5 november kwamen 70 leerlingen van drie basisscholen in 's-Gravenpolder samen voor de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde. Leerlingen van groep 7 en 8 van De Rank en De Linden, samen met groep 8 van De Koningin Julianaschool, liepen gezamenlijk naar de Maartsenkerk voor een bijzondere herdenkingsbijeenkomst.
1 dag geleden'S-GRAVENPOLDER - Diverse hulpdiensten zijn vanmorgen ingezet in 's-Gravenpolder voor een noodsituatie. Een persoon is komen te overlijden.
1 dag geleden