Burgemeester en oud-gemeentesecretaris Tholen benoemd tot ereburgers van Itawa
THOLEN - Burgemeester Ger van de Velde- de Wilde van Tholen en voormalig gemeentesecretaris van de gemeente Tholen Simon Nieuwkoop zijn benoemd tot ereburgers van de stad Itawa. Zij ontvingen een persoonlijke brief van de Thoolse zustergemeente in Polen, met daarin de hartelijke felicitaties met hun benoeming.
De planning was om dit bekend te maken tijdens het 715-jarig bestaan van de stad Itawa. Vanwege het coronavirus zijn de festiviteiten daaromtrent echter uitgesteld tot 2021.
In de brief zijn Van de Velde en Nieuwkoop onder meer bedankt voor de langdurige samenwerking en hun persoonlijke toewijding aan de samenwerking tussen Itawa en Tholen. Hun bijzondere inzet voor de ontwikkeling van de stedenband heeft bijgedragen aan een duurzame Nederlands-Poolse vriendschap.
Meer uit Tholen
THOLEN - Volgens de voorlopige landelijke exitpoll van onderzoeksbureau Ipsos I&O, in opdracht van NOS en RTL, lijkt D66 de grootste partij te worden bij de Tweede Kamerverkiezingen. De partij komt in de peiling van 21.30 uur uit op 27 zetels.
1 uur geledenTHOLEN - Tot 11.00 uur hebben vanochtend 21 procent van de stemgerechtigden op Tholen al hun stem uitgebracht. Dat is iets meer dan bij de vorige verkiezingen voor de Tweede Kamer in 2023, toen op hetzelfde tijdstip 19 procent had gestemd.
10 uur geledenTHOLEN - Wie vandaag op Tholen zijn stem gaat uitbrengen voor de Tweede Kamerverkiezingen, hoeft niet bang te zijn voor stormachtig weer. De wind is een stuk rustiger dan de afgelopen dagen, maar de paraplu kan wel van pas komen.
14 uur geledenTHOLEN - Bij een autobedrijf aan de Schelde-Rijnweg in Tholen is dinsdagavond een grote brand uitgebroken. De vlammen sloegen enkele meters uit het pand. Pas na een aantal uren had de brandweer de situatie onder controle.
15 uur geledenTHOLEN - De Tweede Kamerverkiezingen zijn begonnen. Vandaag om 07.30 uur gingen alle stembureaus op Tholen open. Je kunt stemmen tot 21.00 uur. Als je om 21.00 uur in de rij staat, mag je ook nog stemmen.
16 uur geledenSTAVENISSE - Een nieuwe plek voor onderwijs, sport en opvang in Stavenisse. Dat is wat de gemeente Tholen wil bereiken in samenwerking met onder andere OBS De Schalm en OcTHO. Aan de Pilootweg komt in de komende jaren een toekomstbestendig gebouw. Hierin komen de school, een kinderopvang en een openbare gymzaal samen. Ook de buitenruimte wordt vernieuwd.
1 dag geledenTHOLEN - Goed nieuws voor koffieliefhebbers én spaarders: het vertrouwde Douwe Egberts spaarprogramma maakt binnenkort een comeback. Na een korte pauze sinds december vorig jaar, heeft het koffiemerk een nieuwe partner gevonden in boek- en kantoorwinkelketen Bruna.
1 dag geleden