Burgemeester Dijksterhuis op stage in de bieb
HEINKENSZAND - Bibliotheekmedewerkers Els Vrucht en Rick Bakema hebben burgemeester Gerben Dijksterhuis van de gemeente Borsele maandag in Heinkenszand de fijne kneepjes van het bibliotheekvak bijgebracht.
De bieb is een van de adressen waar de burgervader deze zomer stage loopt.
Het is het derde jaar dat Dijksterhuis op zomerstage gaat. Zo wil hij bij verschillende bedrijven een kijkje in de keuken nemen en leren de ondernemers hem kennen. De burgemeester ging eerder al een dagdeel op bezoek bij onder meer loonbedrijf Markusse uit ’s-Heer Abtskerke, Berkenhof’s Tropical Zoo in Kwadendamme, de Westerscheldetunnel en bij camping Scheldeoord in Baarland. 'Ik kom zo op een andere manier in gesprek met mensen en leer meer over de organisatie', aldus de burgemeester.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
2 maanden geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
2 maanden geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
2 maanden geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
2 maanden geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
2 maanden geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
2 maanden geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
2 maanden geleden