
Burenruzie aanleiding voor steekpartij Acacialaan
VLISSINGEN - Aan de Acacialaan heeft op zaterdagavond een steekincident plaatsgevonden. De politie ontving zaterdagavond een melding van een steekpartij. De straat werd afgezet door de politie en kort na de melding is één persoon aangehouden.
Op zaterdagavond heeft een steekincident plaatsgevonden in een woning aan de Acacialaan. Rond 23.40 uur kwam een melding binnen bij de politie waarna zij met drie eenheden en twee bikers ter plaatse gingen. In de woning troffen zij een lichtgewonde, 21-jarige man aan, hij zou zijn gestoken door zijn 54-jarige buurman. De 21-jarige zou op zijn beurt zijn buurman hebben mishandeld. Aanleiding voor het incident was geluidsoverlast. De straat was enige tijd afgezet zodat de politie onderzoek kon doen.
Beide mannen zijn overgebracht naar het politiebureau. De 21-jarige man leek onder invloed van drank en drugs te verkeren, maar hij weigerde mee te werken aan een alcohol- en drugstest. De zaak wordt verder onderzocht.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
1 dag geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
1 dag geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
1 dag geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
2 dagen geleden