Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bulgaarse premier dreigt stadions op slot te doen

Bulgaarse premier dreigt stadions op slot te doen

SOFIA (ANP) - De premier van Bulgarije dreigt de aanwezigheid van toeschouwers bij voetbalwedstrijden te verbieden wanneer ze zich niet aan de maatregelen houden om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. "We hebben onze spelers de mogelijkheid geboden te voetballen in aanwezigheid van fans", zei Boyko Borissov. "En wat deden de fans? Ze groepeerden samen zonder mondkapjes te dragen. Wat willen ze daarmee bereiken?"

De Bulgaarse competitie werd op 5 juni hervat na een pauze van een kleine drie maanden vanwege de coronacrisis. Fans waren welkom onder bepaalde voorwaarden en met een maximum aantal van 30 procent van de stadioncapaciteit. Nadat er al eerder sprake was van overtredingen stelde gezondheidsminister Kiril Ananijev maandag een beperking in met maximaal 1000 fans per tribune. Hij gaf daarbij aan dat er afstand van elkaar moet worden gehouden. De regels werden een dag later bij het bekerduel tussen Levski Sofia en Lokomotiv Plovdiv opnieuw overtreden.

"Als dit zo doorgaat sluiten we de stadions", aldus Borissov, die woensdag de noodtoestand in zijn land vanwege het coronavirus verlengde tot 15 juli.

Meer uit Voetbal

Real Madrid speelt gelijk op WK voor clubs bij debuut Huijsen

MIAMI (ANP) - Real Madrid heeft de eerste wedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Al-Hilal: 1-1. De wedstrijd was het debuut van de nieuwe coach Xabi Alonso, die ook aankopen Dean Huijsen en Trent Alexander-Arnold liet debuteren.

6 uur geleden
Jong Duitsland en Jong Engeland naar kwartfinales op EK

NITRA (ANP) - De voetballers van Jong Duitsland en Jong Engeland hebben de kwartfinales van het EK onder 21 jaar bereikt. De Duitsers wonnen het laatste groepsduel met de Engelsen met 2-1, maar door de zege van Jong Tsjechië op Jong Slovenië (2-0) ging Engeland alsnog naar de laatste acht, waarbij Nederland zich eerder op de avond ook schaarde door een 2-0-zege op Oekraïne.

7 uur geleden
Bondscoach Reiziger ziet juiste energie bij Jong Oranje

PRESTOV (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger was tevreden met het optreden van Jong Oranje bij het EK. "We hebben de mensen erop gezet die energie gaven. En die spelers hebben de juiste energie gegeven. Daarin is het geslaagd", zei Reiziger bij Ziggo Sport na de 2-0-zege van Jong Oranje op Jong Oekraïne in Prestov.

9 uur geleden
Manchester City wint op WK voor clubs bij debuut Reijnders

PHILADELPHIA (ANP) - Tijjani Reijnders heeft een succesvol debuut gemaakt bij Manchester City. De ploeg van coach Pep Guardiola begon het WK voor clubteams met een 2-0-overwinning op Wydad AC uit Casablanca.

10 uur geleden
Jong Oranje na zege op Jong Oekraïne naar kwartfinale EK

PRESOV (ANP) - Jong Oranje staat in de kwartfinale van het EK. De jonge profvoetballers van bondscoach Michael Reiziger hadden aan een 2-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als nummer 2 van Groep D de laatste acht te bereiken. Jong Oranje speelt zaterdag tegen Jong Portugal (winnaar van Groep C) om een plaats in de halve finales.

10 uur geleden
Doelman Jaros op huurbasis van Liverpool naar Ajax

AMSTERDAM (ANP) - De Tsjechische doelman Vitezslav Jaros speelt komend seizoen voor Ajax. De keeper wordt voor één seizoen gehuurd van het Engelse Liverpool. De 23-jarige doelman laat via de website van de Amsterdamse club weten dat hij gelooft dat de manier van voetballen van Ajax goed bij hem past.

12 uur geleden
Reijnders maakt debuut voor Manchester City op WK voor clubteams

PHILADELPHIA (ANP) - Tijjani Reijnders maakt in de wedstrijd van Manchester City tegen het Marokkaanse Wydad AC op het WK voor clubteams zijn debuut voor de Engelse club. Trainer Pep Guardiola gunt de international, die een week geleden werd overgenomen van AC Milan, een basisplaats.

13 uur geleden