Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Buitenlandse media stippen heldenrol Watkins aan tegen Oranje

Buitenlandse media stippen heldenrol Watkins aan tegen Oranje

DORTMUND (ANP) - Nadat Engeland ten koste van Nederland de finale van het Europees kampioenschap voetbal had bereikt, stipten buitenlandse media vooral de heldenrol van invaller Ollie Watkins aan. Hij maakte vlak voor tijd de winnende 2-1 voor de Three Lions, zoals de ploeg van bondscoach Gareth Southgate ook wordt genoemd.

Zo schreef de Spaanse sportkrant AS: "Voetbal levert altijd namen op die je niet verwacht, spelers die tot aan hun grote moment niet eens bestonden. Eén van hen is Ollie Watkins. Voor altijd. Voor eeuwig. De Villa-spits bezorgde Engeland de voorsprong, een kaakslag voor Nederland en Koeman."

De Spaanse El Mundo Deportivo lichtte eveneens de rol van Watkins. "Engeland heeft een nieuwe held. Bijna uit het niets scoorde Ollie Watkins in blessuretijd een spectaculair doelpunt en bracht zijn land voor de tweede keer op rij naar de EK-finale - dit keer tegen Spanje in Berlijn. Nederland faalt verschrikkelijk."

Sportkant Marca concludeerde: "Engeland sluipt in de 91e minuut de finale in: we hebben een rivaal."

De Oostenrijkse Kronen Zeitung schreef over de Engelsen: "Ze kunnen ook brullen als leeuwen en niet alleen maar spinnen als katjes. Na hun eerdere zwakke prestaties op dit toernooi haalden de Engelse Three Lions zelfs de finale."

In Zwitserland, dat zelf in de kwartfinale tegen Engeland sneuvelde, schreef Tages-Anzeiger: "Kort voor het einde weet Engeland de zaken om te draaien. Met hun beste toernooiprestatie tot nu toe heeft Engeland de finale van het EK gehaald", aldus de krant.

De Zwitserse krant Blick noemde Watkins goal "extreem bitter voor Oranje, dat meer dan trots mag zijn op zijn prestatie op dit EK". Om met een dooddoener te concluderen: "Toch is de ploeg van Ronald Koeman op dit moment uiteraard diepbedroefd."

In Engeland zelf werd lyrisch gereageerd op het gewonnen duel. The Daily Star kopte: "We've done it", we hebben het voor elkaar gekregen. The Mirror noemde de wedstrijd "semi-sational", een samenvoeging van de Engelse term voor halve finale en het woord sensationeel.

Meer uit Voetbal

Ajax voegt Landzaat toe aan technische staf interim-trainer Grim

AMSTERDAM (ANP) - Denny Landzaat is per direct toegevoegd aan de technische staf van het eerste elftal van Ajax. Dat maakte de Amsterdamse club bekend. De 49-jarige oud-international stond maandag als assistent van interim-trainer Fred Grim al op het trainingsveld.

2 uur geleden
Noren kloppen Italië in Milaan en grijpen ticket voor WK voetbal

MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft met een 4-1-zege op Italië kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar definitief op zak. De Noren sluiten de kwalificatiegroep zonder puntenverlies af met 24 punten, 6 meer dan de Italianen. Die moeten via de play-offs een ticket voor het WK proberen te veroveren.

14 uur geleden
Oekraïne ten koste van IJsland naar play-offs WK voetbal

WARSCHAU (ANP) - Door een 2-0-zege op IJsland maakt Oekraïne nog kans op deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Oleksandr Zoebkov en Oleksiy Goetsoelyak bezorgden hun vaderland de benodigde zege op de IJslanders in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie achter Frankrijk.

19 uur geleden
Engeland rondt perfecte kwalificatie af met zege bij Albanië

TIRANA (ANP) - Engeland heeft ook de achtste en laatste wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar gewonnen. In hoofdstad Tirana wonnen de Engelsen met 2-0 van Albanië door twee treffers van aanvoerder Harry Kane.

20 uur geleden
NAC gaat opnieuw schriftelijk in beroep tegen schorsing Holtby

BREDA (ANP) - Hoewel het beroep van NAC tegen de schorsing van Lewis Holtby afgelopen vrijdag door de tuchtcommissie werd afgewezen, gaat de Bredase club alsnog niet akkoord met het oordeel. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de Duitse middenvelder uitgesloten voor drie wedstrijden, waarvan één duel voorwaardelijk. NAC vindt de schorsing buitenproportioneel en tekent opnieuw schriftelijk beroep aan.

20 uur geleden
AZ-spits Parrott schiet Ierland naar play-offs WK voetbal

BOEDAPEST (ANP) - AZ-spits Troy Parrott heeft ervoor gezorgd dat Ierland zich in maart via de play-offs alsnog kan plaatsen voor het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van volgend jaar. In een rechtstreeks duel met Hongarije om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie bogen de Ieren in Boedapest een 2-1-achterstand om in een 3-2-overwinning. Parrott maakte alle drie de treffers, de laatste diep in de extra tijd.

22 uur geleden
Portugal verplettert Armenië en plaatst zich voor het WK voetbal

PORTO (ANP) - Portugal doet mee aan het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won zondag in Estádio do Dragão met 9-1 van Armenië. Portugal verzekerde zich door de overwinning in Porto van de winst van Groep F en plaatste zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ierland gaat als tweede van de groep naar de play-offs.

22 uur geleden