Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Buitenlandse media stippen heldenrol Watkins aan tegen Oranje

Buitenlandse media stippen heldenrol Watkins aan tegen Oranje

DORTMUND (ANP) - Nadat Engeland ten koste van Nederland de finale van het Europees kampioenschap voetbal had bereikt, stipten buitenlandse media vooral de heldenrol van invaller Ollie Watkins aan. Hij maakte vlak voor tijd de winnende 2-1 voor de Three Lions, zoals de ploeg van bondscoach Gareth Southgate ook wordt genoemd.

Zo schreef de Spaanse sportkrant AS: "Voetbal levert altijd namen op die je niet verwacht, spelers die tot aan hun grote moment niet eens bestonden. Eén van hen is Ollie Watkins. Voor altijd. Voor eeuwig. De Villa-spits bezorgde Engeland de voorsprong, een kaakslag voor Nederland en Koeman."

De Spaanse El Mundo Deportivo lichtte eveneens de rol van Watkins. "Engeland heeft een nieuwe held. Bijna uit het niets scoorde Ollie Watkins in blessuretijd een spectaculair doelpunt en bracht zijn land voor de tweede keer op rij naar de EK-finale - dit keer tegen Spanje in Berlijn. Nederland faalt verschrikkelijk."

Sportkant Marca concludeerde: "Engeland sluipt in de 91e minuut de finale in: we hebben een rivaal."

De Oostenrijkse Kronen Zeitung schreef over de Engelsen: "Ze kunnen ook brullen als leeuwen en niet alleen maar spinnen als katjes. Na hun eerdere zwakke prestaties op dit toernooi haalden de Engelse Three Lions zelfs de finale."

In Zwitserland, dat zelf in de kwartfinale tegen Engeland sneuvelde, schreef Tages-Anzeiger: "Kort voor het einde weet Engeland de zaken om te draaien. Met hun beste toernooiprestatie tot nu toe heeft Engeland de finale van het EK gehaald", aldus de krant.

De Zwitserse krant Blick noemde Watkins goal "extreem bitter voor Oranje, dat meer dan trots mag zijn op zijn prestatie op dit EK". Om met een dooddoener te concluderen: "Toch is de ploeg van Ronald Koeman op dit moment uiteraard diepbedroefd."

In Engeland zelf werd lyrisch gereageerd op het gewonnen duel. The Daily Star kopte: "We've done it", we hebben het voor elkaar gekregen. The Mirror noemde de wedstrijd "semi-sational", een samenvoeging van de Engelse term voor halve finale en het woord sensationeel.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

3 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

4 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

6 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

6 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

6 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden