Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Buiten gymmen in stijl Koningsdag bij VTV

Buiten gymmen in stijl Koningsdag bij VTV

VLISSINGEN - Noodgedwongen sporten de leden van de Vlissingse Turn Vereniging nog steeds buiten. Dat is weliswaar behelpen maar met veel creativiteit weten de trainers en trainsters het toch leuk te maken voor de leden. 

Zo organiseerde de Acrogymnastiek selectie van VTV afgelopen Koningsdag een speciale training in teken van oudhollandse spelletjes. Koek/spek happen, spijkerpoepen, touwtrekken en eierloop werden in een nieuw ‘Acrogymjasje’ gegoten. Het koekhappen werd gedaan door twee gymnasten op elkaar te laten klimmen, de onderste partner een geblindeerde bril op te doen en de bovenste partner instructies te laten geven welke kant op te lopen. Eierloop met twee gymnasten op elkaar en spijkerpoepen met twee gymnasten op elkaar zorgde voor een verhoogde moeilijkheid van de spelletjes en tegelijkertijd verbondenheid met de mooie Acrosport.

Uiteraard werden er ook typische ‘Acrogym spelletjes’ gedaan en was het vooral een zeer gezellige en leuke training!

Door het uitblijven van wedstrijden traint de groep momenteel aan een demonstratie om aan het eind van het seizoen te kunnen tonen aan ouders, familie en belangstellenden.

Ook andere groepen van VTV hebben lessen in de stijl van de Koningsspelen gehad.

Zo probeert de vereniging de coronaperiode door te komen tot er weer in de zaal gesport mag worden.

Informatie

Meer informatie over de lessen, de contributie en het aanmelden staat op www.vtv-vlissingen.nl.

Meer uit Vlissingen

Fietser gewond bij eenzijdig ongeval op de Rozengracht

VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht  een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk. 

17 uur geleden
Twee medewerkers Jumbo Papegaaienburg onwel door lekkage in koeling

VLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis. 

18 uur geleden
Deelnemersveld HZ Schaaktoernooi bijna rond

VLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet. 

18 uur geleden
Fans van ringrijden kunnen zaterdag genieten in Ritthem

RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.

1 dag geleden
Onderzoek: ‘Ruim acht op de tien Zeeuwen gaan op zomervakantie’

VLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.

1 dag geleden
Wandel mee met De Vrolijke Tippelaars

VLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen. 

1 dag geleden
Volop concerten in Sint Jacobskerk Vlissingen

VLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel. 

2 dagen geleden