BSO 't Molentje bakt 311 cupcakes voor KiKa
SINT PHILIPSLAND - Kindercentrum ’t Molentje uit Sint Philipsland probeert zich ieder jaar in te zetten voor het goede doel. Dit jaar deed het kinderdagverblijf mee aan een cupcake-actie voor KIKA. Met z’n allen bakten, versierden en verkochten de kinderen maar liefst 311 cupcakes.
“Via de website van KiKa hebben we bakboxen besteld”, vertelt mede-eigenaresse van ‘t Molentje, Jessica Versteeg. “Hierin zaten alle benodigdheden voor het maken van de cupcakes: een bakmix, bakvormpjes, snoepjes, stiften, papieren bekertjes en bordjes. Alleen de verse ingrediënten moet je zelf nog toevoegen. Omdat er zo’n groot aantal cupcakes zijn besteld, redden we het niet met de kleine bakmix verpakkingen. Daarom hebben we zelf nog grote kilozakken bakmix ingeslagen om op tijd alle cupcakes klaar te hebben.”
Jessica vertelt dat ze de kinderen uit moesten leggen dat de cupcakes gemaakt worden voor het goede doel. “We hebben uitgelegd dat we aan het bakken zijn voor KiKa en dat KiKa zich inzet voor medicijnen om zieke kindjes beter te kunnen maken. Dit vonden ze natuurlijk even verdrietig om te horen. Maar ze gingen al snel aan de slag”, aldus Jessica.
De dag was voor de kinderen en leidsters van ’t Molentje niet alleen erg gezellig; er kon ook een mooi bedrag van 311 euro worden overgemaakt naar het goede doel.
Meer uit Tholen
THOLEN - Sinds 1 januari is de wereld van het overnachten in Nederland opgeschud. De btw op logies ging van 9 naar 21 procent. Deze maatregel moet jaarlijks 1,1 miljard euro opleveren voor de schatkist. De Koninklijke Horeca Nederland (KHN) rekende uit dat een weekendje weg in eigen land gemiddeld 11 procent duurder wordt. Bij de vakantieparken en B&B's op Tholen wordt de eerste balans langzaam zichtbaar.
2 uur geledenSINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thijs van der Beek van Creek Sails & Service
5 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De Zeeuwse wielercompetitie DFS Criterium Cup is dit jaar uitgebreid met een apart klassement voor dames. Naast de heren kunnen nu ook vrouwelijke wielrenners strijden om de leiderstrui. Bij de Ronde van Oud-Vossemeer in maart worden de eerste punten verdeeld.
2 dagen geledenTHOLEN - Het Van Dam-orgel uit 1832 in de Grote Kerk van Tholen staat aan de vooravond van een bijzonder moment. Na een jarenlange voorbereiding en een ingrijpende restauratie wordt het monumentale instrument op 20 maart om 19.30 uur feestelijk opnieuw in gebruik genomen. Daarmee sluit een omvangrijk project af dat niet alleen het orgel zelf, maar ook de historische ziel ervan nieuw leven heeft ingeblazen.
2 dagen geledenTHOLEN - Hoewel de korting op de brandstofaccijns dit jaar niet volledig is afgeschaft, is tanken over de grens nog steeds voordeliger. Benzine werd hier ongeveer zes cent per liter duurder, diesel bijna vier cent. Daardoor bespaart een gemiddelde benzinerijder uit Tholen dit jaar zo'n 162 euro door in België te tanken. Dieselrijders besparen gemiddeld 16 euro.
3 dagen geledenTHOLEN - De VVD in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het groenonderhoud bij wooncomplex Buitenhof. Aanleiding zijn signalen van bezorgde bewoners. Volgens hen is het snoeien van de omliggende beplanting teruggebracht van jaarlijks naar één keer per drie jaar.
3 dagen geledenTHOLEN - Een automobilist is woensdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Nieuwe Postweg in Tholen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
3 dagen geleden