BSO 't Molentje bakt 311 cupcakes voor KiKa
SINT PHILIPSLAND - Kindercentrum ’t Molentje uit Sint Philipsland probeert zich ieder jaar in te zetten voor het goede doel. Dit jaar deed het kinderdagverblijf mee aan een cupcake-actie voor KIKA. Met z’n allen bakten, versierden en verkochten de kinderen maar liefst 311 cupcakes.
“Via de website van KiKa hebben we bakboxen besteld”, vertelt mede-eigenaresse van ‘t Molentje, Jessica Versteeg. “Hierin zaten alle benodigdheden voor het maken van de cupcakes: een bakmix, bakvormpjes, snoepjes, stiften, papieren bekertjes en bordjes. Alleen de verse ingrediënten moet je zelf nog toevoegen. Omdat er zo’n groot aantal cupcakes zijn besteld, redden we het niet met de kleine bakmix verpakkingen. Daarom hebben we zelf nog grote kilozakken bakmix ingeslagen om op tijd alle cupcakes klaar te hebben.”
Jessica vertelt dat ze de kinderen uit moesten leggen dat de cupcakes gemaakt worden voor het goede doel. “We hebben uitgelegd dat we aan het bakken zijn voor KiKa en dat KiKa zich inzet voor medicijnen om zieke kindjes beter te kunnen maken. Dit vonden ze natuurlijk even verdrietig om te horen. Maar ze gingen al snel aan de slag”, aldus Jessica.
De dag was voor de kinderen en leidsters van ’t Molentje niet alleen erg gezellig; er kon ook een mooi bedrag van 311 euro worden overgemaakt naar het goede doel.
Meer uit Tholen
THOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.
2 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.
1 dag geledenTHOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.
2 dagen geledenTHOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.
3 dagen geledenTHOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.
3 dagen geleden