Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

BSO 't Molentje bakt 311 cupcakes voor KiKa

BSO 't Molentje bakt 311 cupcakes voor KiKa

SINT PHILIPSLAND - Kindercentrum ’t Molentje uit Sint Philipsland probeert zich ieder jaar in te zetten voor het goede doel. Dit jaar deed het kinderdagverblijf mee aan een cupcake-actie voor KIKA. Met z’n allen bakten, versierden en verkochten de kinderen maar liefst 311 cupcakes. 

“Via de website van KiKa hebben we bakboxen besteld”, vertelt mede-eigenaresse van ‘t Molentje, Jessica Versteeg. “Hierin zaten alle benodigdheden voor het maken van de cupcakes: een bakmix, bakvormpjes, snoepjes, stiften, papieren bekertjes en bordjes. Alleen de verse ingrediënten moet je zelf nog toevoegen. Omdat er zo’n groot aantal cupcakes zijn besteld, redden we het niet met de kleine bakmix verpakkingen. Daarom hebben we zelf nog grote kilozakken bakmix ingeslagen om op tijd alle cupcakes klaar te hebben.”

Jessica vertelt dat ze de kinderen uit moesten leggen dat de cupcakes gemaakt worden voor het goede doel. “We hebben uitgelegd dat we aan het bakken zijn voor KiKa en dat KiKa zich inzet voor medicijnen om zieke kindjes beter te kunnen maken. Dit vonden ze natuurlijk even verdrietig om te horen. Maar ze gingen al snel aan de slag”, aldus Jessica.

De dag was voor de kinderen en leidsters van ’t Molentje niet alleen erg gezellig; er kon ook een mooi bedrag van 311 euro worden overgemaakt naar het goede doel.

Meer uit Tholen

Van winterpret tot een iglo: Jullie leukste foto’s van Tholen in de sneeuw

THOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.

11 uur geleden
Rook uit dak en plafond van basisschool De Rieburch, gebouw ontruimd

SINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig

14 uur geleden
Jaarwisseling op Tholen rustig verlopen, geen inzet van politie of brandweer

THOLEN - De gemeente Tholen kijkt tevreden terug op de jaarwisseling. Over het algemeen verliep het feest rustig en zonder grote incidenten. Er is dit jaar ongeveer 6.050 euro aan schade aan gemeentelijke eigendommen gemeld. Sint-Maartensdijk, Stavenisse, Anna Jacobapolder en Scherpenisse bleven schadevrij.

17 uur geleden
Sneeuw zorgt nog steeds voor gladde wegen, regen maakt het vanavond erger

WEST-BRABANT/ZEELAND - Vanochtend is het nog steeds glad op de wegen. Dit komt door bevriezing, eerder gevallen sneeuw en regen op koude wegen. Vanavond kan regen opnieuw verraderlijke gladheid veroorzaken. In het weekend gaat het flink vriezen.

20 uur geleden
Oproep: Deel je leukste sneeuwfoto’s met de Thoolse Bode [OPROEP]

THOLEN - Tholen is sinds deze week bedekt onder een laagje sneeuw. Heb jij hier foto's van? We zijn op zoek naar jullie gezelligste sneeuwfoto, de mooiste sneeuwpoppen, actiefoto's van jullie sneeuwgevecht of andere prachtige sneeuwfoto's. Stuur je foto vandaag nog in via onze website.

1 dag geleden
Code oranje voor Zeeland ingetrokken, tot vrijdagochtend code geel van kracht

THOLEN - Voor Zeeland geldt niet langer code oranje van het KNMI. Wel blijft er vanwege het winterse weer tot vrijdagochtend 11.00 uur code geel van kracht.

1 dag geleden
Philipsdam weer open na afsluiting door gestrande vrachtwagen [UPDATE]

SINT PHILIPSLAND - De Philipsdam is weer open voor het verkeer, meldt de Provincie Zeeland om 13.17 uur. De weg was vanochtend afgesloten nadat een vrachtwagen geschaard was door hevige sneeuwval.

1 dag geleden