BSO 't Molentje bakt 311 cupcakes voor KiKa
SINT PHILIPSLAND - Kindercentrum ’t Molentje uit Sint Philipsland probeert zich ieder jaar in te zetten voor het goede doel. Dit jaar deed het kinderdagverblijf mee aan een cupcake-actie voor KIKA. Met z’n allen bakten, versierden en verkochten de kinderen maar liefst 311 cupcakes.
“Via de website van KiKa hebben we bakboxen besteld”, vertelt mede-eigenaresse van ‘t Molentje, Jessica Versteeg. “Hierin zaten alle benodigdheden voor het maken van de cupcakes: een bakmix, bakvormpjes, snoepjes, stiften, papieren bekertjes en bordjes. Alleen de verse ingrediënten moet je zelf nog toevoegen. Omdat er zo’n groot aantal cupcakes zijn besteld, redden we het niet met de kleine bakmix verpakkingen. Daarom hebben we zelf nog grote kilozakken bakmix ingeslagen om op tijd alle cupcakes klaar te hebben.”
Jessica vertelt dat ze de kinderen uit moesten leggen dat de cupcakes gemaakt worden voor het goede doel. “We hebben uitgelegd dat we aan het bakken zijn voor KiKa en dat KiKa zich inzet voor medicijnen om zieke kindjes beter te kunnen maken. Dit vonden ze natuurlijk even verdrietig om te horen. Maar ze gingen al snel aan de slag”, aldus Jessica.
De dag was voor de kinderen en leidsters van ’t Molentje niet alleen erg gezellig; er kon ook een mooi bedrag van 311 euro worden overgemaakt naar het goede doel.
Meer uit Tholen
BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.
33 minuten geledenTHOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.
4 uur geledenTHOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.
20 uur geledenTHOLEN - Een bestaande koopwoning op Tholen kostte vorig jaar 347 duizend euro, blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag naar buiten bracht. Dat is meer dan in 2024, toen de gemiddelde verkoopprijs nog 329 duizend euro bedroeg.
1 dag geledenTHOLEN - EBS wordt de eerste vervoerder in Nederland die op alle buurtbuslijnen volledig elektrisch gaat rijden. EBS, dat vanaf december 2026 het busvervoer in Zeeland overneemt van Connexxion, heeft 32 elektrische buurtbussen besteld die eind dit jaar moeten gaan rijden. Eerder bestelden zij al elektrische streekbussen.
1 dag geledenTHOLEN - Een val kan ingrijpende gevolgen hebben. Daarom organiseren de buurtsportcoaches van de gemeente Tholen, in samenwerking met fysiotherapeuten, een cursus valpreventie. Deze cursussen worden vanaf maart aangeboden aan zelfstandig wonende ouderen in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Poortvliet.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - De stemmen in Grôôt Pesôôt zijn geteld. Met 22 startnummers deden afgelopen zaterdag iets meer deelnemers mee aan de optocht dan vorig jaar. Daarbij speelden ze in op Valentijnsdag en het motto: 't ies is gebroke!
1 dag geleden