Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

BSO 't Molentje bakt 311 cupcakes voor KiKa

BSO 't Molentje bakt 311 cupcakes voor KiKa

SINT PHILIPSLAND - Kindercentrum ’t Molentje uit Sint Philipsland probeert zich ieder jaar in te zetten voor het goede doel. Dit jaar deed het kinderdagverblijf mee aan een cupcake-actie voor KIKA. Met z’n allen bakten, versierden en verkochten de kinderen maar liefst 311 cupcakes. 

“Via de website van KiKa hebben we bakboxen besteld”, vertelt mede-eigenaresse van ‘t Molentje, Jessica Versteeg. “Hierin zaten alle benodigdheden voor het maken van de cupcakes: een bakmix, bakvormpjes, snoepjes, stiften, papieren bekertjes en bordjes. Alleen de verse ingrediënten moet je zelf nog toevoegen. Omdat er zo’n groot aantal cupcakes zijn besteld, redden we het niet met de kleine bakmix verpakkingen. Daarom hebben we zelf nog grote kilozakken bakmix ingeslagen om op tijd alle cupcakes klaar te hebben.”

Jessica vertelt dat ze de kinderen uit moesten leggen dat de cupcakes gemaakt worden voor het goede doel. “We hebben uitgelegd dat we aan het bakken zijn voor KiKa en dat KiKa zich inzet voor medicijnen om zieke kindjes beter te kunnen maken. Dit vonden ze natuurlijk even verdrietig om te horen. Maar ze gingen al snel aan de slag”, aldus Jessica.

De dag was voor de kinderen en leidsters van ’t Molentje niet alleen erg gezellig; er kon ook een mooi bedrag van 311 euro worden overgemaakt naar het goede doel.

Meer uit Tholen

Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

11 uur geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

13 uur geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

15 uur geleden
Tweede prijs Textiel Race voor Groen van Prinstererschool in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.

1 dag geleden
Ahmad Resh wint publieksprijs met zijn graphic novel Bartje en maakt tv-debuut

SCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.

1 dag geleden
Treinreizen met korting als alternatief tijdens volledige afsluiting Vlaketunnel

ZEELAND - Automobilisten die normaal door de Vlaketunnel rijden, kunnen tijdens de afsluiting in april met flinke korting de trein nemen. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de tunnel, waardoor deze van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 05.00 uur in beide richtingen dichtgaat voor al het verkeer.

1 dag geleden
Koninklijke onderscheidingen voor Anco Fase, Petrina Geluk en Aad Prins

THOLEN - Anco Fase, Petrina Geluk-den Engelsman en Aad Prins hebben woensdagavond tijdens hun afscheid als raadsleden een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Ze zijn alle drie benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

1 dag geleden