Brons voor synchroonzwemsters De Brouwer en Steenbeek in Spanje
OVIEDO (ANP) - Synchroonzwemsters Bregje de Brouwer en Marloes Steenbeek hebben bij de Super Final van de World Aquatics World Cup in het Spaanse Oviedo een bronzen medaille behaald op het onderdeel vrije kür. Het Nederlandse duo kreeg 214,3355 punten. Het goud was voor Shelly Bobritsky en Ariel Nassee uit Israël (225,7915). De Oekraïense zussen Maryna en Vladyslava Aleksiiva eindigden als tweede met 217,1771 punten.
Zaterdag werden Steenbeek en De Brouwer vierde bij de technische kür met 239,9966 punten.
Bondscoach Esther Jauma was tevreden over het duet. "Sinds de laatste World Cup in Egypte hebben we de moeilijkheidsgraad behoorlijk verhoogd. De resultaten in Oviedo geven veel vertrouwen voor de komende wedstrijden." Voor De Brouwer en Steenbeek staan de komende periode de Europese Spelen en wereldkampioenschappen in Japan op het programma.
Meer uit Sport
GORAŽDE (ANP) - De Nederlandse volleyballers hebben het vijfde duel in de European League gewonnen. De ploeg van bondscoach Joel Banks kende in Bosnië en Herzegovina weinig problemen tegen Kroatië: 25-17 25-19 25-23.
5 uur geledenAARBURG (ANP) - Tadej Pogačar heeft zaterdag de vierde en voorlaatste etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De viervoudig Tourwinnaar van UAE Team Emirates was in een tijdrit over 23,7 kilometer rond Aarburg drie tienden van een seconde sneller dan Mathieu van der Poel. De Noor Tobias Foss werd derde op 7 seconden.
6 uur geledenBRNO (ANP) - Motorcoureur Francesco Bagnaia uit Italië heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Tsjechië in de MotoGP gewonnen. Bagnaia hield Ai Ogura, die voor het eerst vanaf poleposition startte, achter zich. Regerend wereldkampioen Marc Márquez klom vanaf de vijfde startplek op naar de derde positie.
8 uur geledenAARBURG (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser (Movistar) heeft zaterdag in de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland de leiding overgenomen van Elisa Longo Borghini. De Zwitserse wereldkampioen tijdrijden was de snelste in een tijdrit over 23,7 kilometer rond Aarburg. Voorafgaand aan de tijdrit stond Reusser vijfde op 55 seconden van Longo Borghini. Met nog een dag te gaan heeft ze een voorsprong van 10 seconden op de Italiaanse.
10 uur geledenBRNO (ANP/RTR) - Motorcoureur Ai Ogura heeft bij de Grote Prijs van Tsjechië in de MotoGP de allereerste poleposition uit zijn loopbaan gepakt. De 25-jarige Japanner verbrak het ronderecord in Brno (1.51,139) en hield de Italiaan Fabio Di Giannantonio op ruim twee tienden achterstand. Francesco Bagnaia maakt de eerste startrij compleet.
10 uur geledenLENZERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse is bij de korte race van de wereldbeker mountainbike in het Zwitserse Lenzerheide als vijfde geëindigd. De 24-jarige Amersfoortse moest de zege laten aan de Amerikaanse Savilia Blunk en eindigde op 23 seconden. Anne Terpstra eindigde op 40 seconden als achtste.
1 dag geledenBERLIJN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft haar kwartfinale op het grastoernooi in Berlijn met de nodige moeite gewonnen en staat in de halve finale. De Belarussische nummer 1 van de wereld verloor de eerste set kansloos, maar richtte zich op en rekende in drie sets alsnog af met de Tsjechische Nikola Bartůňková: 2-6 7-6 (2) 6-2.
1 dag geleden