Brommers kieke met Surrender
VLISSINGEN - Voor alle brommerliefhebbers: laat je brommer zien op zondagmiddag 2 juli bij de Piek in Vlissingen. Dialectrockband Surrender behoeft nauwelijks nog introductie. Dat wordt knallen. Doe je helmpje op en rij mee tijdens de ride-out met Surrender. Daarna worden de brommers opgesteld bij de Piek, of als er ontstrand vee brommers bin bij het Bellamypark, alles is te doen in Vlissingen op zondagmiddag 2 juli vanaf 14 uur.
Planning is een ride-out vanaf 14 uur, een stukje door het Walcherse land en daarna rond 15 uur showdown bij de Piek. Gevolgd door een tweetakt-optreden van Surrender. “We zouden het ontiegelijk geweldig vinden als we allemaal van die oude beauties kunnen verwelkomen, zowel brommer als bestuurder”, aldus voorzitter Jaap van Boven. “Pak je Zundapp, Puch, DKW, Sparta, Casal, Solex, Kreidler of een andere tweetakt beauty uut de schure, laat m glimmen en shinen op zondag 2 juli.” Viertakt is overigens ook welkom. Het bestuur van de Piek is niet zo moeilijk. Surrender is al vanaf 1980 actief. De band rond zanger Johan van de Swaluw treedt aan in een verse bezetting, maar zal ouderwets doordenderen op het podium. Houd je goed vast en zing mee met hits als ‘Meriete’ en de ‘Klokke van Erremu’. Als je op de brommer komt is de entree in de Piek 5 euro, maar zonder brommer 10 euro. “Heef meh has, lik je Zundapp en hooi die haskreane maer eens keurugh open.”
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een fietser is zaterdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de President Rooseveltlaan. Politie en ambulancedienst schoten te hulp. De oorzaak van het ongeluk was waarschijnlijk een voorrangsfout.
16 uur geledenVLISSINGEN - De politie heeft vrijdagavond een man en een vrouw aangehouden na een korte achtervolging door het centrum van Vlissingen. De achtervolging eindigde toen de auto tegen een grote steen botste en tot stilstand kwam. De bestuurster van de auto bleek onder invloed te zijn, en in de auto trof de politie drugs aan. Naast de bestuurster werd ook een omstander aangehouden. Deze man leek een bekende van de vrouw te zijn en bleek na controle ook een aanzienlijke hoeveelheid drugs bij zich te hebben.
16 uur geledenVLISSINGEN - Een sprookjesachtige reis door een haast verlaten vlakte. Over zoeken, dromen, jagen, dwalen en liefhebben. Dat zijn de ingrediënten van 'Niemand in het bijzonder', de nieuwe voorstelling van De Zeeuwse Komedie.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Op vrijdagavond 12 december verandert de binnenstad van Vlissingen in een groot, verlicht parcours vol muziek, sfeer en kerstbeleving. Tijdens de X-mas City Trail Vlissingen lopen honderden deelnemers een bijzondere route van circa vijf kilometer langs iconische locaties, waar licht, muziek en kleine verrassingen zorgen voor een onvergetelijke avond in winterse sfeer. De opbrengst gaat naar het goede doel: Zorgbeleving De Blauwe Vlinder.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november vindt in en om de binnenstad 'Vlissingen Proeft' plaats.
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - De Protestantse gemeente Oost-Souburg ondersteunt ook dit jaar tijdens de kerstperiode inwoners van Oost-Souburg en Westerzicht die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen met een kerstpakket. Hiervoor wordt samen gewerkt met Orionis Walcheren. Het aanvragen van de kerstpakketten kan tot en met zaterdag 15 november.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De Jostiband komt volgend jaar als Ambassadeur van de Vrijheid naar het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen.
3 dagen geleden