Broers Timber genieten van intensiteit in duel met Duitsland
AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber en Quinten Timber kijken met een voldaan gevoel terug op hun rentree in het Nederlands elftal. "Het voelt een beetje als een frisse start", zei Quinten, die samen met zijn broer in de Johan Cruijff ArenA aanschoof voor een persconferentie na het duel met Duitsland (2-2).
"Voor mij zijn dit leuke wedstrijden. Je speelt tegen zo'n goed team. Je merkt het aan het tempo. Ik speel nog in de Eredivisie, dus kan hier heel veel van leren", aldus Feyenoorder Timber, die het EK in de zomer aan zich voorbij moest laten gaan door een blessure.
Jurriën Timber is ook net terug na een blessure en ontbrak eveneens in Duitsland. Hij verving tegen de Duitsers kort voor rust de geblesseerd uitgevallen Nathan Aké. Quinten Timber kwam er direct na de pauze in voor Jerdy Schouten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
9 uur geleden