Broers Timber genieten van intensiteit in duel met Duitsland
AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber en Quinten Timber kijken met een voldaan gevoel terug op hun rentree in het Nederlands elftal. "Het voelt een beetje als een frisse start", zei Quinten, die samen met zijn broer in de Johan Cruijff ArenA aanschoof voor een persconferentie na het duel met Duitsland (2-2).
"Voor mij zijn dit leuke wedstrijden. Je speelt tegen zo'n goed team. Je merkt het aan het tempo. Ik speel nog in de Eredivisie, dus kan hier heel veel van leren", aldus Feyenoorder Timber, die het EK in de zomer aan zich voorbij moest laten gaan door een blessure.
Jurriën Timber is ook net terug na een blessure en ontbrak eveneens in Duitsland. Hij verving tegen de Duitsers kort voor rust de geblesseerd uitgevallen Nathan Aké. Quinten Timber kwam er direct na de pauze in voor Jerdy Schouten.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
3 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
7 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
11 uur geleden