Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Britten negeren reisadvies naar oranje landen'

'Britten negeren reisadvies naar oranje landen'

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Britten lijken zich niets aan te trekken van het advies van de regering om niet naar landen te reizen met een oranje reisadvies vanwege het rondwarende coronavirus. Dat zegt Ryanair-topman Michael O'Leary tegen de Britse krant Mail on Sunday.

Volgens O'Leary boeken gezinnen vluchten naar bestemmingen waarvoor beperkingen gelden in afwachting van verdere versoepelingen zodra ze op vakantie mogen. "Iedereen realiseert zich dat de beperkingen eind juni, in juli en in augustus zullen zijn afgebouwd," zo zegt hij tegen de krant.

Ryanair, de grootste prijsvechter van Europa, had tot vrijdag al 1,75 miljoen boekingen voor de zomerperiode genoteerd. De Ierse luchtvaartmaatschappij verwacht in september qua aantal boekingen op 90 procent van het niveau van voor de coronacrisis te zitten. Tegen de herfst zal het reizen in Europa volgens Ryanair weer normaal zijn, als er geen verdere virushindernissen genomen hoeven te worden.

Ryanair is ook van plan om honderden nieuwe vliegtuigen te kopen en nieuwe routes toe te voegen. De maatschappij wil ook uitbreiden op zijn verschillende bases.

Meer uit Financieel

VS stellen hogere importheffingen op meubilair een jaar uit

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de hogere importheffingen op meubilair en keuken- en badkamerkastjes met een jaar uitgesteld. De extra invoerbelasting zou met ingang van het nieuwe jaar van kracht zijn, maar wordt nu vooruitgeschoven naar 1 januari 2027, maakte het Witte Huis bekend.

8 uur geleden
Verzekeraars ontvangen eerste schademeldingen na jaarwisseling

DEN HAAG/UTRECHT (ANP) - Bij verzekeraars komen de eerste schademeldingen na de jaarwisseling binnen. Het gaat onder andere om brandschade aan auto's, woningen, schuren en schuttingen.

9 uur geleden
Rome meldt meevaller bij dreigende pastaheffingen VS

ROME (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten hebben de voorgestelde importheffingen op Italiaanse pasta sterk verlaagd, meldt het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. Volgens het ministerie is dat een teken dat de Amerikaanse regering "de wil van onze bedrijven om samen te werken" erkent.

9 uur geleden
Lagarde ziet toetreding Bulgarije tot euro als 'krachtig symbool'

FRANKFURT (ANP/DPA/BLOOMBERG) - De president van de Europese Centrale Bank (ECB) Christine Lagarde ziet de toetreding van Bulgarije tot de eurozone als een "krachtig symbool" voor Europa. Het land gebruikt vanaf nu de euro als betaalmiddel en Lagarde heet Bulgarije "hartelijk welkom in de eurofamilie".

12 uur geleden
Autoverkoop licht gestegen, hybrides en e-auto's populairder

BUNNIK (ANP) - In Nederland zijn vorig jaar iets meer auto's verkocht dan in 2024. Daarbij wonnen elektrische auto's en hybrides verder marktaandeel, melden brancheorganisaties BOVAG en RAI Vereniging.

12 uur geleden
Nieuwjaarsgroeten Nederlanders zorgen voor meer dataverkeer

ROTTERDAM (ANP) - Nederlanders hebben elkaar tijdens de jaarwisseling massaal met de smartphone een gelukkig nieuwjaar gewenst, signaleren telecomproviders. Dat zorgde voor meer mobiel dataverbruik dan een jaar eerder, melden KPN en VodafoneZiggo.

13 uur geleden
Vermoedelijk tientallen doden door explosie in Zwitserland

CRANS-MONTANA (ANP/RTR) - Zwitserse autoriteiten vermoeden dat tientallen mensen om het leven zijn gekomen door een explosie in een bar in het Zwitserse skioord Crans-Montana. Er zijn circa honderd gewonden.

13 uur geleden