Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Britse krant The Sunday Times steunt voor eerst sinds 2005 Labour

Britse krant The Sunday Times steunt voor eerst sinds 2005 Labour

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse krant The Sunday Times, een van 's lands grootste kwaliteitskranten, heeft aangegeven dat ze zich achter Labour schaart bij de parlementsverkiezingen van 4 juli. Volgens de krant heeft het Verenigd Koninkrijk behoefte aan een "radicale reset" na veertien jaar onder de Conservatieve Partij.

Sinds 2005 heeft The Sunday Times, die eigendom is van mediamagnaat Rupert Murdoch, bij elke verkiezing de Conservatieve Partij gesteund. Het is in de Angelsaksische pers de gewoonte om als krant in aanloop naar de verkiezingen in een opiniestuk een politieke voorkeur te uiten.

"Er komt een tijd dat verandering de enige optie is", staat in het artikel. "We kunnen niet doorgaan zoals nu en we geloven dat dit het juiste moment is om Labour de opdracht te geven de competentie van de regering weer te herstellen".

De Britse opiniepeilingen laten een duidelijke voorsprong zien van Labour onder partijleider Keir Starmer op de Conservatieve Partij van premier Rishi Sunak. De verwachting is dat Starmer de volgende premier van het VK wordt.

Meer uit Buitenland

Media: VS gaan laatste troepen terugtrekken uit Syrië

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan in de komende twee maanden hun laatste troepen terugtrekken uit Syrië. Dat berichten media als CBS News en The Wall Street Journal (WSJ) op basis van anonieme bronnen. Het zou gaan om een duizendtal militairen.

14 minuten geleden
Medeplichtige niet uitgesloten in ontvoeringszaak Nancy Guthrie

TUCSON (ANP) - Rechercheurs sluiten niet uit dat er sprake is van een medeplichtige bij de ontvoering van Nancy Guthrie (84). Dat zei sheriff Chris Nanos van Pima County tegen CBS News.

1 uur geleden
José María Balcázar is de nieuwe interim-president van Peru

LIMA (ANP/AFP/RTR) - Het linkse parlementslid José María Balcázar (83) is door het parlement gekozen tot interim-president van Peru.

2 uur geleden
CBS/CNN: VS kunnen dit weekend al Iran aanvallen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse strijdkrachten zijn in staat om dit weekend al Iran aan te vallen, maar president Donald Trump heeft nog geen beslissing genomen. Dat hebben anonieme veiligheidsadviseurs woensdag tegen de zenders CBS en CNN gezegd.

5 uur geleden
Klimaatverbond begint zaak tegen VS om intrekken milieurichtlijn

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - Een groep klimaat- en belangengroepen heeft een rechtszaak aangespannen tegen de regering-Trump vanwege het intrekken van een belangrijke wetenschappelijke klimaatstandaard. Die zogenoemde endangerment finding vormde de juridische basis onder veel regelgeving en dicteerde welke broeikasgassen schadelijk zijn voor de gezondheid. Volgens de groeperingen was het intrekken illegaal.

9 uur geleden
Poetin belooft Cuba 'altijd' te zullen steunen

MOSKOU (ANP/AFP) - Rusland zal Cuba "altijd" steunen, zei de Russische president Vladimir Poetin woensdag tegen de Cubaanse minister van Buitenlandse Zaken Bruno Rodríguez tijdens een ontmoeting in Moskou. De twee bespraken mogelijke steunmaatregelen, maar maakten geen concrete afspraken.

10 uur geleden
Meerdere dode skiërs aangetroffen na lawine in Californië

CASTLE PEAK (ANP/AFP/RTR) - Acht van de negen skiërs die nog werden vermist in de Californische regio Tahoe, zijn dood aangetroffen. Dat meldt sheriff Shannan Moon. In de regio vond een lawine plaats, die de wintersporters bedolf. Ze zouden buiten de piste hebben geskied. Eén persoon wordt nog vermist.

10 uur geleden