Brighton & Hove Albion houdt Liverpool op gelijkspel
BRIGHTON (ANP) - Liverpool is in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League blijven steken op een gelijkspel. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde 2-2 tegen Brighton, dat later deze maand de tegenstander van Ajax is in de Europa League.
Beide ploegen blijven door het gelijkspel in de subtop van de Engelse competitie. Liverpool heeft 17 punten, 3 minder dan koploper Tottenham Hotspur. Brighton heeft 16 punten. Manchester City kan de koppositie nog overnemen als het later zondag wint bij Arsenal.
Simon Adingra opende de score voor de thuisploeg, nadat Liverpool-aanvoerder Virgil van Dijk de bal slapjes had ingespeeld. De bezoekers kwamen op gelijke hoogte door een schot van Mohamed Salah. Na een slordige pass van Brighton-doelman Bart Verbruggen enkele minuten later, moest Pascal Gross ingrijpen bij een actie van Dominik Szoboszlai, waardoor Liverpool een strafschop kreeg. Salah faalde oog in oog met de Nederlandse keeper niet.
In de tweede helft zette Lewis Dunk Brighton op gelijke hoogte uit een vrije trap van Solly March. Ryan Gravenberch, ingevallen in de tweede helft, had nog een schot op doel.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
44 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
1 uur geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
4 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
4 uur geleden