Brighton & Hove Albion houdt Liverpool op gelijkspel
BRIGHTON (ANP) - Liverpool is in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League blijven steken op een gelijkspel. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde 2-2 tegen Brighton, dat later deze maand de tegenstander van Ajax is in de Europa League.
Beide ploegen blijven door het gelijkspel in de subtop van de Engelse competitie. Liverpool heeft 17 punten, 3 minder dan koploper Tottenham Hotspur. Brighton heeft 16 punten. Manchester City kan de koppositie nog overnemen als het later zondag wint bij Arsenal.
Simon Adingra opende de score voor de thuisploeg, nadat Liverpool-aanvoerder Virgil van Dijk de bal slapjes had ingespeeld. De bezoekers kwamen op gelijke hoogte door een schot van Mohamed Salah. Na een slordige pass van Brighton-doelman Bart Verbruggen enkele minuten later, moest Pascal Gross ingrijpen bij een actie van Dominik Szoboszlai, waardoor Liverpool een strafschop kreeg. Salah faalde oog in oog met de Nederlandse keeper niet.
In de tweede helft zette Lewis Dunk Brighton op gelijke hoogte uit een vrije trap van Solly March. Ryan Gravenberch, ingevallen in de tweede helft, had nog een schot op doel.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
5 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
6 uur geleden