Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brighton & Hove Albion houdt Liverpool op gelijkspel

Brighton & Hove Albion houdt Liverpool op gelijkspel

BRIGHTON (ANP) - Liverpool is in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League blijven steken op een gelijkspel. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde 2-2 tegen Brighton, dat later deze maand de tegenstander van Ajax is in de Europa League.

Beide ploegen blijven door het gelijkspel in de subtop van de Engelse competitie. Liverpool heeft 17 punten, 3 minder dan koploper Tottenham Hotspur. Brighton heeft 16 punten. Manchester City kan de koppositie nog overnemen als het later zondag wint bij Arsenal.

Simon Adingra opende de score voor de thuisploeg, nadat Liverpool-aanvoerder Virgil van Dijk de bal slapjes had ingespeeld. De bezoekers kwamen op gelijke hoogte door een schot van Mohamed Salah. Na een slordige pass van Brighton-doelman Bart Verbruggen enkele minuten later, moest Pascal Gross ingrijpen bij een actie van Dominik Szoboszlai, waardoor Liverpool een strafschop kreeg. Salah faalde oog in oog met de Nederlandse keeper niet.

In de tweede helft zette Lewis Dunk Brighton op gelijke hoogte uit een vrije trap van Solly March. Ryan Gravenberch, ingevallen in de tweede helft, had nog een schot op doel.

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

8 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

11 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

11 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

12 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

13 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

13 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

13 uur geleden