Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brazilië hoopt in WK-kwalificatie op geblesseerde Neymar

Brazilië hoopt in WK-kwalificatie op geblesseerde Neymar

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar is geblesseerd, maar de aanvaller van Paris Saint-Germain moet zich komende week toch melden bij de nationale ploeg. De medische staf van de 'Seleção' hoopt Neymar op tijd te kunnen klaarstomen voor de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Uruguay, op 17 november. De duurste voetballer ter wereld blijft vier dagen eerder sowieso aan de kant tegen Venezuela.

"We denken dat hij met een intensieve week vol behandelingen op tijd fit kan zijn voor de tweede wedstrijd", zei teamarts Rodrigo Lasmar. Neymar viel vorige week geblesseerd uit tijdens het gewonnen Champions Leagueduel met Basaksehir (0-2). De Braziliaan liep een spierblessure op en staat sindsdien aan de kant.

Trainer Thomas Tuchel van de Franse kampioen hoopte dat Neymar in Parijs zou blijven om te herstellen. Brazilië heeft de vleugelspits echter toch opgeroepen. Tuchel mist zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Stade Rennes niet alleen Neymar, maar ook Kylian Mbappé, Mauro Icardi, Marco Verratti, Julian Draxler, Presnel Kimpembe en doelman Keylor Navas. Ze zijn allemaal geblesseerd.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

7 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

10 uur geleden