Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brazilië hoopt in WK-kwalificatie op geblesseerde Neymar

Brazilië hoopt in WK-kwalificatie op geblesseerde Neymar

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar is geblesseerd, maar de aanvaller van Paris Saint-Germain moet zich komende week toch melden bij de nationale ploeg. De medische staf van de 'Seleção' hoopt Neymar op tijd te kunnen klaarstomen voor de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Uruguay, op 17 november. De duurste voetballer ter wereld blijft vier dagen eerder sowieso aan de kant tegen Venezuela.

"We denken dat hij met een intensieve week vol behandelingen op tijd fit kan zijn voor de tweede wedstrijd", zei teamarts Rodrigo Lasmar. Neymar viel vorige week geblesseerd uit tijdens het gewonnen Champions Leagueduel met Basaksehir (0-2). De Braziliaan liep een spierblessure op en staat sindsdien aan de kant.

Trainer Thomas Tuchel van de Franse kampioen hoopte dat Neymar in Parijs zou blijven om te herstellen. Brazilië heeft de vleugelspits echter toch opgeroepen. Tuchel mist zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Stade Rennes niet alleen Neymar, maar ook Kylian Mbappé, Mauro Icardi, Marco Verratti, Julian Draxler, Presnel Kimpembe en doelman Keylor Navas. Ze zijn allemaal geblesseerd.

Meer uit Voetbal

Oud-voetbalbondscoach van Noren en Denen Hareide (72) overleden

OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.

2 uur geleden
AZ in tussenronde Conference League tegen FC Noah of FC Drita

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.

2 uur geleden
AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

12 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

12 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

13 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

13 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

14 uur geleden