Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brazilië hoopt in WK-kwalificatie op geblesseerde Neymar

Brazilië hoopt in WK-kwalificatie op geblesseerde Neymar

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar is geblesseerd, maar de aanvaller van Paris Saint-Germain moet zich komende week toch melden bij de nationale ploeg. De medische staf van de 'Seleção' hoopt Neymar op tijd te kunnen klaarstomen voor de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Uruguay, op 17 november. De duurste voetballer ter wereld blijft vier dagen eerder sowieso aan de kant tegen Venezuela.

"We denken dat hij met een intensieve week vol behandelingen op tijd fit kan zijn voor de tweede wedstrijd", zei teamarts Rodrigo Lasmar. Neymar viel vorige week geblesseerd uit tijdens het gewonnen Champions Leagueduel met Basaksehir (0-2). De Braziliaan liep een spierblessure op en staat sindsdien aan de kant.

Trainer Thomas Tuchel van de Franse kampioen hoopte dat Neymar in Parijs zou blijven om te herstellen. Brazilië heeft de vleugelspits echter toch opgeroepen. Tuchel mist zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Stade Rennes niet alleen Neymar, maar ook Kylian Mbappé, Mauro Icardi, Marco Verratti, Julian Draxler, Presnel Kimpembe en doelman Keylor Navas. Ze zijn allemaal geblesseerd.

Meer uit Voetbal

Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

2 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

2 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

2 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

4 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

5 uur geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

5 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

6 uur geleden