Braziliaanse voetballer Neymar laat weten dat hij helemaal op is
DOHA (ANP) - De Braziliaanse voetballer Neymar heeft op Instagram laten weten dat hij helemaal op is na de uitschakeling van zijn land in de kwartfinale van het WK voetbal tegen Kroatië. "Geen enkele nederlaag heeft mij zoveel pijn gedaan als deze", zei de aanvaller van Paris Saint-Germain. "Dit gaat mij heel lang achtervolgen."
Verwijten maakte hij niet. "Ons land had het verdiend om te winnen, de spelers hadden het verdiend. We hebben er alles aan gedaan, maar het mocht niet zo zijn. We hebben gevochten tot het einde en ik ben trots op mijn teamgenoten. Er was geen gebrek aan inzet."
Neymar zette Brazilië nog wel op voorsprong, maar zag zijn elftal na strafschoppen verliezen. Meteen na afloop liet hij in het midden of hij nog doorgaat als international. "Ik ga er rustig over nadenken wat goed is voor mij en wat goed is voor Brazilië."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
9 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
10 uur geleden