Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bravis: Van eerste poeptransplantatie tot het nieuwe ziekenhuis

Bravis: Van eerste poeptransplantatie tot het nieuwe ziekenhuis

WEST-BRABANT - Wist je dat er in juli van dit jaar 'donorpoep' in het Bravis ziekenhuis is gebruikt om iemand te genezen van chronische diarree? En wist je dat het Bravis ziekenhuis dit jaar vijf jaar bestaat? En wil je weten hoe het staat met het nieuwe Bravis ziekenhuis in Roosendaal?

Dit allemaal en meer lees je in de speciale bijlage die je deze week ontvangt bij weekblad De Bode. Dit speciale bulletin is te vinden in het hart van de krant en bevat maar liefst 15 pagina's. Wie dit leest is weer helemaal op de hoogte van het reilen en zeilen binnen de muren van het Bravis ziekenhuis in zowel Bergen op Zoom als Roosendaal.

De Bode (nog) niet ontvangen? Je leest de bijlage gewoon hier.

Meer uit Reimerswaal

Franse Slag Mars op 17 mei opnieuw door Kapelle

KAPELLE - Op zaterdag 17 mei vindt de 11e editie van de Franse Slag Mars plaats. De jaarlijkse wandeltocht eert de Franse militairen die in mei 1940 zijn overleden bij de verdediging van Zeeland.

17 uur geleden
Medische noodsituatie jong slachtoffer in Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Woensdagavond is de traumahelikopter geland in Krabbendijke in verband met een medische noodsituatie met een jong persoon in de Wilhelminastraat. 

23 uur geleden
KNRM Hansweert opent deuren tijdens Reddingbootdag

HANSWEERT - Op zaterdag 10 mei organiseert de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) reddingbootdag. Jong en oud zijn van 10.00-16.00 uur welkom om kennis te maken met het reddingwerk op zee en het materieel van KNRM-reddingstation Hansweert. 

1 dag geleden
Subsidie Zomerschool

KAPELLE/KRUININGEN - Uit diverse studies blijkt dat een deel van de kinderen in de zomervakantie extra bijleert en een ander deel juist kennis verliest.

1 dag geleden
Dodenherdenking met hart en ziel

REIMERSWAAL - Op 3 en 4 mei zijn in de Zeeuwse dorpen de oorlogsslachtoffers herdacht. Wethouder Ad Meeuwsen van de gemeente Reimerswaal nam de toespraak op zich in Yerseke, terwijl waarnemend burgemeester Jan Luteijn van de gemeente Reimerswaal op 4 mei in Rilland sprak. Voor beiden is het een terugkerend, maar steeds betekenisvol moment.

1 dag geleden
Zeeuws skeelersucces van SSC de Poel in België

GOES - Donderdag 1 mei werden in Wuustwezel (B) onder een stralende zon mooie internationale successen behaald door de Zeeuwse skeeleraars van SSC (Schaats- en SkeelerClub) de Poel. 

2 dagen geleden
Werving nieuwe kinderburgemeester gestart

REIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal is op zoek naar een nieuwe kinderburgemeester voor het schooljaar 2025-2026. Kinderen die na de zomer in groep 7 zitten, kunnen in mei solliciteren door een kort filmpje in te sturen.

2 dagen geleden