
Brandweer rukt uit voor schoorsteenbrand in Yerseke
YERSEKE - De brandweer is vrijdagavond uitgerukt voor een schoorsteenbrand aan de Kerkhoekstraat in Yerseke. De brand was snel onder controle, waarna de woning is geventileerd.
Rond 19.30 uur kwam er een melding binnen bij de brandweer van een schoorsteenbrand aan de Kerkhoekstraat in Yerseke. Met assistentie van de ladderwagen uit Goes is de brandende schoorsteen geblust en geveegd. Daarna is de woning enige tijd geventileerd, waarna deze weer is overgedragen aan de bewoners.
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL - Volgende week staat in het teken van de Week van de Positieve Gezondheid. Het thema draait om veerkracht, betekenisvol leven en zelf de regie nemen. Gemeente Reimerswaal en Zorggroep Ter Weel haken hierop in met een aantal activiteiten verspreid over de dorpen.
1 uur geledenKAPELLE - Al meer dan dertig jaar organiseert de Ondernemersvereniging Kapelle (OVK) een bijzondere traditie: de jaarlijkse OVK Puzzelrit. Dit evenement is bedoeld voor de leden van de ondernemersvereniging, maar de impact ervan reikt verder dan alleen de deelnemende bedrijven. De puzzelrit verbindt ondernemers, brengt hen langs bijzondere plekken in de omgeving en leidt vaak tot nieuwe samenwerkingen die ook inwoners van Kapelle en omgeving merken.
18 uur geledenKAPELLE - Martijn Akkerman, bekend van het televisieprogramma Tussen Kunst & Kitsch, komt zaterdagmiddag 27 september naar dorpshuis De Vroone in Kapelle voor een lezing en exclusieve Kapelse versie van Kunst & Kitsch.
23 uur geledenKRUININGEN - Op de A58 bij Kruiningen is dinsdagavond een bestelauto op zijn kant in de berm beland. Omdat de bestuurder aangaf dat hij beschoten zou zijn, rukten agenten en marechaussees met kogelwerende vesten uit.
1 dag geledenOSSENDRECHT - Is bodemherstel de oplossing voor het stikstofprobleem op de Brabantse Wal? Dorpsplatform Ossendrecht organiseert op donderdag 18 september een informatieavond waar twee deskundigen hun visie geven op de toekomst van dit unieke Natura 2000-gebied.
1 dag geledenYERSEKE - Maandagavond is een auto in een sloot terechtgekomen langs de Postweg in Yerseke. De bestuurder is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
2 dagen geledenKAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
2 dagen geleden