Brandweer rukt uit voor defecte CV-ketel
SINT-MAARTENSDIJK - De brandweer rukte vanochtend uit na een melding van een mogelijke brand. Bij aankomst bleek het te gaan om rook die afkomstig was uit een CV-ketel.
De brandweer werd rond 11.10 uur naar een huis aan de Westerpoort in Sint-Maartensdijk gestuurd. Na onderzoek bleek het afvoerkanaal van de Cv-ketel de schuldige. Hierop adviseerde de brandweer om de ketel uit te schakelen en zo snel mogelijk een monteur te raadplegen.
Meer uit Tholen
THOLEN/SINT PHILIPSLAND - In een groot deel van onze gemeente is de maximale capaciteit van het elektriciteitsnet bereikt. Nieuwe grote aansluitingen worden daarom sinds vorige week op een wachtlijst geplaatst, meldt netbeheerder Stedin. Het gaat om aanvragen in oostelijk Tholen en Sint Philipsland. Tegelijkertijd start het bedrijf een onderzoek naar slimme manieren om het net beter te benutten en storingen door overbelasting te voorkomen.
10 minuten geledenSINT-ANNALAND - Onlangs vond de eerste buitenschoolse muziekles voor kinderen van 2 tot 4 jaar plaats, georganiseerd door de Koninklijke Fanfare Accelerando. Deze lessen worden aangeboden aan de kinderen van de School met de Bijbel en de Casembrootschool, en zijn mede mogelijk gemaakt door subsidie van de gemeente Tholen.
4 uur geledenTHOLEN - De Koninklijke Muziekvereniging Concordia sluit zaterdag het 140e levensjaar van de vereniging af met een speciaal jubileumconcert. Het concert genaamd Trugkieke wordt uitgevoerd samen met verschillende zangers en zangeressen, waaronder oud-lid Annika Boxhoorn.
20 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 1 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 6.
1 dag geledenTHOLEN - Bij een bedrijf aan de Curieweg in Tholen is maandagmiddag een werknemer onwel geworden tijdens werkzaamheden waarbij koolmonoxide vrijkwam. Een ambulancedienst bood het slachtoffer medische hulp en de brandweer heeft metingen verricht.
1 dag geledenTHOLEN - De Heemkundekring Stad en Lande van Tholen heeft een extra uitgave uitgebracht, een rijk geïllustreerd heemkundeboek dat de geschiedenis en het landschap van Tholen op een nieuwe manier belicht. Deze speciale publicatie kwam tot stand dankzij een gulle donatie van de Lions Club Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op Tholen is de SGP de grote winnaar van de Tweede Kamerverkiezingen. Chris Stoffer kreeg de meeste stemmen, gevolgd door Geert Wilders van de PVV. Ook wisten twee Tholenaren stemmen te winnen.
2 dagen geleden