Brandweer rukt uit voor defecte CV-ketel
SINT-MAARTENSDIJK - De brandweer rukte vanochtend uit na een melding van een mogelijke brand. Bij aankomst bleek het te gaan om rook die afkomstig was uit een CV-ketel.
De brandweer werd rond 11.10 uur naar een huis aan de Westerpoort in Sint-Maartensdijk gestuurd. Na onderzoek bleek het afvoerkanaal van de Cv-ketel de schuldige. Hierop adviseerde de brandweer om de ketel uit te schakelen en zo snel mogelijk een monteur te raadplegen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het beachcourt in Tholen staat dit weekend opnieuw in het teken van een sportieve strijd. Volleybalvereniging AVC'87 organiseert weer haar jaarlijkse beachvolleybaltoernooi, dat dit jaar groter wordt aangepakt dan ooit. Voor het eerst wordt er namelijk niet alleen op zaterdag gespeeld, maar trapt het evenement al op vrijdag af met een bedrijventoernooi.
4 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Oud-Vossemeer maakt zich op voor een feestelijk weekend. De kermis strijkt deze dagen weer neer op het Raadhuisplein. Naast de attracties kunnen bezoekers op verschillende locaties genieten van optredens.
9 uur geledenTHOLEN - Waar hangt het oudste carillonklokje van Nederland? Welke bijzondere verhalen schuilen achter de monumentale gevels? Tijdens de stads- en dorpswandelingen ontdekken bezoekers én inwoners de geschiedenis van het eiland op een verrassende en persoonlijke manier.
1 dag geledenSINT-PHILIPSLAND - Samen met de politie organiseert de gemeente Tholen dinsdagavond 16 juni het spel The Hunt in Sint Philipsland. Het doel van dit actieve buitenspel is om politie en handhavers meer in contact te brengen met jongeren en inwoners van een kern of wijk. Er is plaats voor ongeveer 100 deelnemers. Het kat-en-muisspel is echter zo populair dat er inmiddels een wachtlijst is ontstaan.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op woensdag 10 juni organiseert het Evenementen Comité Smalstad (ECS) de Nationale Buitenspeeldag in Smerdiek. Jantje Beton en Nickelodeon zijn de initiatiefnemers van deze straatspeeldag. Buitenspelen zou weer, net zoals vroeger, terug moeten komen; het zorgt voor ontspanning voor kinderen. Tegenwoordig speelt één op de vijf kinderen niet of slechts één keer per week buiten.
2 dagen geledenTHOLEN - Het KNMI waarschuwt voor stevige onweersbuien en hagel. Vanaf 15.00 uur geldt in Zeeland code geel.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis staat er financieel goed voor. Het jaar 2025 is afgesloten met een positief resultaat van 13,5 miljoen euro. Dit resultaat is zoals werd verwacht en ligt in lijn met voorgaande jaren. Hiermee ligt het ziekenhuis financieel op koers voor de bouw van het nieuwe ziekenhuis op De Bulkenaar, aan de zuidkant van Roosendaal.
2 dagen geleden