Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brandweer haalt schaap uit slootkant bij Yerseke

Brandweer haalt schaap uit slootkant bij Yerseke

YERSEKE - De brandweer is maandagavond rond 19:30 uur opgeroepen om een schaap uit de slootkant te halen in de Yerseke Moer. Het schaap is op nog onbekende manier buiten de omheining gekomen en stond de spuitgasten uit Yerseke schaapachtig aan te kijken bij hun aankomst.

Met behulp van een ladder is de brandweer naar de andere kant van de sloot gegaan en hebben de brandweerlieden het schaap met een touw om zijn nek een stukje verder langs de slootkant begeleid. Hier was de omheining wat lager. Met frisse tegenzin is het schaap al mekkerend door brandweermannen terug over de omheining getild waarna iedereen retour kon.

Meer uit Reimerswaal

Franse Herdenking op 15 mei in Kapelle

KAPELLE - Op donderdag 15 mei vindt op het Franse militaire ereveld in Kapelle de jaarlijkse Franse Herdenking plaats. Daarbij wordt stilgestaan bij de Franse militairen die tussen 1940 en 1945 hun leven gaven voor de vrijheid van Nederland.

7 minuten geleden
Franse Slag Mars op 17 mei opnieuw door Kapelle

KAPELLE - Op zaterdag 17 mei vindt de 11e editie van de Franse Slag Mars plaats. De jaarlijkse wandeltocht eert de Franse militairen die in mei 1940 zijn overleden bij de verdediging van Zeeland.

22 uur geleden
Medische noodsituatie jong slachtoffer in Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Woensdagavond is de traumahelikopter geland in Krabbendijke in verband met een medische noodsituatie met een jong persoon in de Wilhelminastraat. 

1 dag geleden
KNRM Hansweert opent deuren tijdens Reddingbootdag

HANSWEERT - Op zaterdag 10 mei organiseert de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) reddingbootdag. Jong en oud zijn van 10.00-16.00 uur welkom om kennis te maken met het reddingwerk op zee en het materieel van KNRM-reddingstation Hansweert. 

1 dag geleden
Subsidie Zomerschool

KAPELLE/KRUININGEN - Uit diverse studies blijkt dat een deel van de kinderen in de zomervakantie extra bijleert en een ander deel juist kennis verliest.

1 dag geleden
Dodenherdenking met hart en ziel

REIMERSWAAL - Op 3 en 4 mei zijn in de Zeeuwse dorpen de oorlogsslachtoffers herdacht. Wethouder Ad Meeuwsen van de gemeente Reimerswaal nam de toespraak op zich in Yerseke, terwijl waarnemend burgemeester Jan Luteijn van de gemeente Reimerswaal op 4 mei in Rilland sprak. Voor beiden is het een terugkerend, maar steeds betekenisvol moment.

2 dagen geleden
Zeeuws skeelersucces van SSC de Poel in België

GOES - Donderdag 1 mei werden in Wuustwezel (B) onder een stralende zon mooie internationale successen behaald door de Zeeuwse skeeleraars van SSC (Schaats- en SkeelerClub) de Poel. 

2 dagen geleden