Brandweer blust vuurtje in ondergrondse container aan Spinnaker
SINT-ANNALAND - De brandweer van Sint-Annaland is donderdagmiddag uitgerukt voor een brand in een ondergrondse container aan de Spinnaker. Voorbijgangers zagen rook uit de container komen en schakelden de brandweer in.
De melding van de brand kwam omstreeks 17.45 uur binnen bij de brandweer van Sint-Annaland. Omstanders zagen rookontwikkeling bij een ondergrondse container aan de Spinnaker en belden de brandweer. De container is bedoeld voor het weggooien van restafval.
De brandweerlieden kwamen zonder spoed ter plekke en ontdekten al snel dat het om een brandje ging. De container werd gevuld met bluswater om het vuur te doven. Hierdoor had de brandweer de vlammen snel onder controle.
Het is niet bekend of de brand opzettelijk is aangestoken. Ook is niet duidelijk wat het vuur heeft veroorzaakt.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND- De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt naar de Stationsstraat. Hier woedde brand in een container. De brandweerlieden hadden het vuur snel onder controle. De oorzaak van de brand is niet bekend.
1 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.
2 uur geledenTHOLEN - EBS verzorgt vanaf zondag 13 december het busvervoer in Zeeland. Met de nieuwe concessie gaat ook een nieuwe dienstregeling in. Op Tholen vervallen lijnen en veranderen routes. Op andere trajecten komen er juist extra ritten bij.
23 uur geledenZEELAND - Ondanks minder vacatures en iets meer werklozen blijven de personeelstekorten in Zeeland groot. Technologie, vergrijzing en maatschappelijke opgaven veranderen de vraag naar arbeid, blijkt uit het UWV-rapport Regio in Beeld 2026-2027.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Carnavalsvereniging De Vlooientrappers trapt zaterdag 7 november het Woaidaehenseizoen af met een modeshow in Café de Hoop. Die avond presenteert de club de nieuwe collectie tijdens Elluf-Elluf.
1 dag geledenTHOLEN - Bij het gemeentehuis van Tholen wordt maandag de Levensvlag gehesen. Met de jaarlijkse actie vragen de lokale werkgroep van Stichting Schreeuw om Leven, de NPV en afgevaardigden van de SGP en ChristenUnie aandacht voor de waarde en bescherming van ieder mensenleven.
1 dag geledenTHOLEN - Marleen Sijbers is donderdagavond opnieuw beëdigd als burgemeester van Tholen. Tijdens de raadsvergadering nam Hugo de Jonge, Commissaris van de Koning, de eed bij haar af. Daarmee begint Sijbers aan haar tweede ambtstermijn van zes jaar.
2 dagen geleden