Brandweer bevrijdt gewonde na ongeluk N658 Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - De brandweer heeft vanochtend een persoon bevrijd uit een auto na een verkeersongeval in de buurt van Sint-Annaland. De bestuurder raakte gewond bij het ongeluk.
Een auto raakte rond 07.20 uur door onbekende oorzaak van de weg en botste vervolgens tegen een boom. De brandweer van Sint-Annaland werd opgeroepen om de bestuurder te bevrijden. De ambulancedienst heeft zich over het slachtoffer ontfermd.
De bestuurder verklaarde een personenauto te hebben ingehaald en hierbij een stuurcorrectie te hebben gemaakt. Hierdoor kwam de auto op de zijkant tegen een boom. Door de klap stond de auto weer op vier wielen. Een bergingsbedrijf is opgeroepen om de auto te takelen.
Meer uit Tholen
ANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint.
1 uur geledenTHOLEN - Wie een huis wil kopen op Tholen, komt op een relatief koele woningmarkt terecht. De druk op de woningmarkt is hier de afgelopen vier jaar afgenomen, blijkt uit cijfers van Bouwfonds Gebiedsontwikkeling (BPD) die dinsdag zijn gepubliceerd.
5 uur geledenTHOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.
22 uur geledenSINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.
23 uur geledenTHOLEN - Een vrouw is maandagmiddag met haar auto in een sloot beland op industrieterrein Welgelegen in Tholen. In eerste instantie werden de hulpdiensten naar de verkeerde straat gestuurd. Het is niet bekend of de bestuurster bij het ongeval gewond is geraakt.
1 dag geledenTHOLEN - Een metaalverwerkend bedrijf wil bij de Slabbecoornweg in Tholen tijdelijke woonunits bouwen voor internationale medewerkers. Vorige maand had Han van 't Hof (ABT) hierover schriftelijke vragen gesteld aan het college. Het college meldt dat de aanvraag nog nader onderzoek vergt voordat deze aan de gemeenteraad wordt voorgelegd.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Evides Waterbedrijf zet een belangrijke stap naar de toekomstbestendige drinkwaterlevering voor de Inwoners, bedrijven en toeristen op het eiland Tholen. De start van de bouw van een nieuw pompstation in Scherpenisse is gevierd met het boren van de eerste fundatiepaal.
2 dagen geleden