
Brand op terrein Eastman Middelburg
MIDDELBURG - Op het terrein van Eastman Chemical op industrieterrein Arnestein in Middelburg is dinsdag aan het begin van de middag brand uitgebroken. De brand is inmiddels geblust.
Rond 12.50 uur werd ontdekt dat er een brand woedde op het bedrijfsterrein aan de Herculesweg. Hierop werd het alarmsysteem van het bedrijf in werking gesteld en ondernam de bedrijfsbrandweer een eerste bluspoging. Vervolgens werd de assistentie in van de reguliere brandweer ingeroepen.
De dagdienstploeg van de brandweerpost Stromenweg in Middelburg rukte met spoed uit met een tankautospuit om te helpen de brand te bestrijden. Er werd ook een ladderwagen opgeroepen. Later voegde ook nog een officier van dienst zich bij de blussende brandweerlieden. Wat er precies in brand stond, is niet bekend.
Meer uit Middelburg
SEROOSKERKE - Op zaterdag 17 mei viert Hubo Serooskerke het 20-jarig bestaan van het pand aan de Hondegemsweg met een feestdag vol kortingen en activiteiten.
15 uur geledenMIDDELBURG - Een creatieve groep studenten van de HZ University of Applied Sciences heeft in het kader van een schoolopdracht een sieradenhouder ontwikkeld.
19 uur geledenWESTKAPELLE - In de vuurtoren van Westkapelle is sinds eind april een foto-expositie te zien die gewijd is aan de cultuur van Westkapelle. De foto's zijn gemaakt door de Zeeuwse fotograaf Ruden Riemens.
22 uur geledenMIDDELBURG - Zaterdag 10 mei vond in Kapelle de Regiofinale plaats voor teams in supplement E. Het combinatieteam MTV/GV Koudekerke had zich geplaatst door de twee plaatsingswedstrijden te winnen.
1 dag geledenMIDDELBURG - In het weekend van 3 en 4 mei heeft de Middelburgse karter Guillermo van Pamelen een derde plaats bemachtigd op het open Duits kampioenschap. Vanuit heel de wereld kwamen meer dan 200 deelnemers uit o.a. Duitsland, Nederland, België, Zweden, USA, Polen, Engeland, Spanje, Denemarken, Hongarije, Oostenrijk, Filipijnen, India en Frankrijk naar Grimma.
1 dag geledenZOUTELANDE - Woningcorporatie Zeeuwland start deze maand met de vernieuwing van appartementengebouw De Tienden in Zoutelande.
1 dag geledenARNEMUIDEN - De brandweer van Arnemuiden heeft zaterdag de tweede plaats behaald bij de Gewestelijke brandbestrijdingswedstrijden in Wolphaartsdijk.
2 dagen geleden