
Brand bij groepsaccommodatie ‘Huize Marja’ in Zoutelande
ZOUTELANDE - In groepsaccommodatie ‘Huize Marja’ aan de Langendam in Zoutelande heeft donderdagochtend vroeg brand gewoed. Er was niemand aanwezig in het pand en er raakte niemand gewond.
Hoe de brand is ontstaan, is nog niet bekend. Ook de schade is nog niet helemaal in kaart gebracht.
Rond 4.15 uur ontstond het vuur in het vrijstaande pand. Er kwamen blusvoertuigen uit Zoutelande en Koudekerke ter plekke. De brandweer van Middelburg assisteerde met een ladderwagen. Volgens de Veiligheidsregio Zeeland sloegen de vlammen enige tijd uit de achterzijde van het gebouw. Rond 5.15 uur kon de brandweer het sein ‘brand meester’ geven.
Meer uit Middelburg
OOSTKAPELLE - Een persoon is dinsdag per ambulance naar het ziekenhuis gebracht na een medische noodsituatie rond de middag in de Dorpsstraat in Oostkapelle.
2 uur geledenMIDDELBURG - Op zondag 6 juli vond in de Engelse Kerk Middelburg de feestelijke opening plaats van de tweede tentoonstellingsmaand van Zicht op Zeeland. De bezoekers genoten zichtbaar van de kunst, de sfeer en de ontmoetingen. De expositie is iedere dag, behalve maandag, geopend van 11.00-17.00 uur. Toegang is gratis.
6 uur geledenMIDDELBURG - Een man (20) uit het Belgische Sint-Niklaas is in de nacht van zondag op maandag opgepakt, omdat hij een bivakmuts droeg en een wapen bij zich had.
1 dag geledenMIDDELBURG - Temidden van alle kinderen namen juf Magda en juf Ineke afscheid van basisschool Cypressenhof in Middelburg-Zuid.
1 dag geledenVEERE - Diverse leden en vrijwilligers van muziekvereniging Veere's Genoegen uit Veere organiseren gedurende de zomervakantie elke dinsdag een rommel- en curiosamarkt in clubgebouw 'Het Akkoord' van de muziekvereniging in Veere.
1 dag geledenVEERE - Voor kunstenaars is Veere een bron van inspiratie. Hedendaagse kunstenaars zien Veere als een geliefde woon- en werkplek. Ook buiten het stadje, in de Gemeente Veere, wonen en werken kunstenaars die zich graag door sfeer van hun leefomgeving laten inspireren. Maar wie zijn die kunstenaars? Hanny Mallekote stelt ze aan u voor in een reeks gesprekken speciaal voor De Bode. Deze keer is ze in gesprek met Addy Nieuwenhuize, galeriehouder van 'De Osseberg' in Grijpskerke.
1 dag geledenWESTKAPELLE- De brandweer van Westkapelle en de politie van Walcheren zijn in de nacht van zaterdag op zondag in actie gekomen na de melding van mogelijke brandstichting aan de Rijkesweg. Ter plaatse bleek dat er een buitenbrandje gewoed had. Deze hoefde enkel nog nageblust te worden. Rondom de plaats van het incident rook de brandweer een brandstof-olielucht, vermoedelijk afkomstig uit een voertuig. De politie heeft samen met de brandweer in de omgeving onderzoek verricht maar niets aangetroffen.
2 dagen geleden