Brand aan de Wijdaustraat, meerdere brandweereenheden ingezet
MIDDELBURG - Aan de Wijdaustraat is vanmiddag een brand ontstaan in een tuin, bij de schutting. Later sloeg de brand over naar de woning.
Aan de Wijdaustraat is vanmiddag een brand ontstaan in een tuin, bij de schutting. Dit gebeurde rond 14:30. Volgens de Veiligheidsregio Zeeland begon de brand in de tuin en bij de schutting van de woning. Echter bij aankomst van de brandweer bleek de brand overgeslagen te zijn naar de woning en werd opgeschaald naar het sein middelbrand.
Meerdere eenheden van de brandweer werden ingezet om de brand te blussen. Volgens de brandweer kon iedereen op tijd de woning verlaten. Uit onderzoek concludeert de politie dat de brand vermoedelijk is aangestoken. “Kort voor de brand werd een aantal personen bij het huis gezien. De politie doet nog nader onderzoek naar de mogelijke brandstichting”, aldus een woordvoerder.
Was u getuige of weet u meer en heeft u nog niet met de politie gesproken neem dan contact op via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan 0800-7000. Vermeld daarbij het zaaknummer 2022025905.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Vanavond vergadert de commissie Maatschappelijke zaken in de raadzaal in het stadskantoor. Op de agenda staan raadsvoorstellen over een subsidie voor het Etty Hillesum Huis, subsidie voor de renovatie van tennisbanen voor MLTC / De Veste en de Visie op Bewegen, Ontmoeten, Sporten en Spelen.
2 uur geledenMIDDELBURG - Rijkswaterstaat voert vanaf 3 februari inspecties uit aan het Dampoortaquaduct. Om de werkzaamheden veilig uit te voeren, met zo min mogelijk hinder, is de N57 ter hoogte van Middelburg twaalf nachten in beide richtingen afgesloten. Verkeer wordt omgeleid.
2 uur geledenMIDDELBURG - Aschwin van den Abeele (1971) en Dianne Hoogstrate (1968) zijn beide Zeeuwse schrijvers en dichters. Ongeveer een jaar geleden besloten ze zich aan een bijzonder genre te wagen, de brievenroman.
1 dag geledenMIDDELBURG - Op zaterdag 18 januari opent wethouder Louws om 10.00 uur aan het Meiveld in Middelburg een nieuwe Bomenhub van Meer Bomen Nu. Meer Bomen Nu is een landelijke initiatief dat jonge bomen, zaailingen, uitschept van plekken waar ze niet groot kunnen of mogen worden.
1 dag geledenSINT LAURENS - De Havenpoortweg (N57) tussen Middelburg en Serooskerke (W) is enige tijd afgesloten vanwege een ongeval waarbij twee voertuigen betrokken waren.Het ging rond 17.25 uur mis ter hoogte van Sint Laurens. Door de aanrijding belandde één personenauto op zijn kop. De ambulancedienst is ter plekke en heeft de betrokkenen nagekeken. Na onderzoek bleek niemand overgebracht te hoeven worden naar een ziekenhuis.
1 dag geledenDOMBURG - Al jaren geven inwoners van verschillende dorpen in Veere na de feestdagen hun kerstboom aan de alpaca's in Aagtekerke. Tot nu toe haalden vrijwilligers en verzorgers de bomen op. Dit jaar zamelt de ZRD de bomen in en brengt ze in de derde week van januari naar Alpacas Zeelandia in Aagtekerke.
2 dagen geledenMIDDELBURG - Op 11 januari hield burgemeester Yvonne van Mastrigt haar nieuwjaarstoespraak tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst in het stadshuis van Middelburg. In haar nieuwjaarspeech blikte ze terug op het afgelopen jaar en keek vooruit naar 2025.
3 dagen geleden