Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Brand aan de Bluesroute in Middelburg: Schuur zwaar beschadigd

Brand aan de Bluesroute in Middelburg: Schuur zwaar beschadigd

MIDDELBURG – Een schuur is donderdagmiddag zwaar beschadigd geraakt bij een brand aan de Bluesroute in Middelburg. Eén betrokkene kreeg zuurstof van de brandweer.

De brand ontstond omstreeks 17.00 uur in een brandgang aan de Bluesroute in Middelburg. Direct werden de brandweerlieden van brandweerpost Torenweg in Middelburg met spoed ter plaatse gestuurd. Ook kwamen twee politie-eenheden ter plaatse.

Ter plekke bleek dat er sprake was van een flinke brand die gepaard ging met veel rook. Diverse buurtbewoners hadden al een bluspoging gedaan. De brandweer heeft de vlammen gedoofd en is nog enige tijd bezig geweest met het nablussen van de brand.

De politie heeft de omgeving van het incident afgezet voor onderzoek. Eén betrokkene had rook ingeademd. De vrouw is voorzien van zuurstof.

Meer uit Middelburg

Banenmarkt Contacta: ‘We brengen werkzoekenden en werkgevers snel en laagdrempelig samen’

GOES - De driedaagse banenmarkt 'Werken in Zeeland' is een vast, want populair, ingrediënt van Contacta. Ruim vijftig werkgevers presenteren zich op de beursvloer. "Da's een hartstikke mooi aantal", vindt eventmanager Mathias Koeman van LMG strategie+creatie. Dit bureau organiseert de banenmarkt samen met Jim Goedhart van de Zeeuwse Vacaturebank en het UWV. "We zijn ook blij dat alle branches vertegenwoordigd zijn."

35 minuten geleden
Zeeuwse geschiedenis tot leven gebracht in geschenk van auteur Corine Nijenhuis

MIDDELBURG - Speciaal voor de Week van het Zeeuwse Boek (5-15 november) schreef auteur Corine Nijenhuis het geschenk 'De vergeten geschiedenis van Keetje'; een ontroerend verhaal over de zoektocht naar het verhaal van haar honderdjarige Zeeuwse moeder Keetje, die de Slag om Walcheren meemaakte.

17 uur geleden
Veere herdenkt bevrijding in verschillende kernen

DOMBURG - In november zijn er herdenkingsplechtigheden in meerdere Veerse kernen. 'We staan stil bij de oorlogsslachtoffers die hun leven lieten voor onze vrijheid', laat gemeente Veere weten.

21 uur geleden
Fietser gewond na aanrijding met auto bij Arnemuiden

ARNEMUIDEN - Bij een aanrijding tussen een auto en een fietser is donderdagmorgen bij Arnemuiden de fietser gewond geraakt. Het slachtoffer is voorzien van medische zorg.

23 uur geleden
Tweede Kamerverkiezingen: Middelburg stemt D66, Veere CDA

MIDDELBURG/DOMBURG - Voor de Tweede Kamerverkiezingen hebben woensdag de meeste stemmers uit de gemeente Middelburg voor D66 gekozen. In de gemeente Veere is dat het CDA. Terwijl landelijk de laatste stemmen geteld worden, liggen de PVV en D66 als grootste partijen dicht bij elkaar. In de peilingen hebben beide 26 zetels. 

1 dag geleden
Danny Vera treedt in februari twee keer op in Schouwburg Middelburg

MIDDELBURG - Danny Vera treedt op vrijdag 27 en zaterdag 28 februari op in Schouwburg Middelburg.

1 dag geleden
Schrijf mee met Groot Dictee in bibliotheek Middelburg

MIDDELBURG - Taalliefhebbers kunnen zaterdag 22 november in de bibliotheek in Middelburg meedoen aan het landelijke Groot Dictee der Nederlandse Taal.

1 dag geleden