Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bram Bakker presenteert boek bij 't Spui

Bram Bakker presenteert boek bij 't Spui

VLISSINGEN - De bekende voormalige psychiater Bram Bakker komt woensdag 18 januari naar boekhandel ‘t Spui om te vertellen over zijn zeer persoonlijke en inmiddels succesvolle boek ‘Oud Zeer’.

Het boek ‘Oud Zeer’ van Bram Bakker gaat erover dat veel mensen traumatische gebeurtenissen van vroeger met zich meedragen.

Bakker: “Ze lijden onder het gevoelsarme klimaat waarin ze opgroeiden, de beperkte emotionele beschikbaarheid van ouders, of gebrek aan knuffels en complimenten. Ook al kan het jaren lijken dat het er niet is, ‘oud zeer’ verstopt zich in je lichaam en kan ineens tevoorschijn komen.”

De presentatie van Bram Bakker begint om 16.00 uur.

Bakker wordt eerst geïnterviewd door Meindert Inderwisch en leest vervolgens fragmenten uit zijn boek voor.

Aanmelden kan via [email protected] maar is niet noodzakelijk.

Meer uit Vlissingen

Rescue Zeeland: ‘Defensie pakt uit met ongekende militaire presentaties in Vlissingen’

VLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.

20 uur geleden
Achteruitrijdende automobiliste rijdt scooterbestuurder aan in binnenstad

VLISSINGEN - Een scooterbestuurder is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in het centrum van Vlissingen. 

1 dag geleden
Muziekquiz bij ontmoetingspunt Samenstroom in Vlissingen

VLISSINGEN - Ontmoetingspunt Samenstroom is iedere vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur open in Museum Scheldewerf in Vlissingen.

1 dag geleden
Turners VTV sluiten seizoen af met zonnig eindfeest

VLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.

2 dagen geleden
Feyenoord komt naar Vlissingen met Feyenoord Soccer Camp

VLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.

3 dagen geleden
Rubriek ‘Maurits tekent Vlissingen’

VLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.

4 dagen geleden
Botsing tussen twee auto’s op A58 bij Oost-Souburg levert vertraging op

OOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.

4 dagen geleden