Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bouw Veersepoort 5 van Start

Bouw Veersepoort 5 van Start

MIDDELBURG - Op de locatie van het voormalige sportcomplex aan de Nassaulaan te Middelburg is donderdag 24 november de officiële paal geslagen voor de 33 nieuwe appartementen in het project Veersepoort 5. Samen met de kopers en genodigden heeft de heer J. Louws, Wijkwethouder van Veersepoort en locoburgemeester van  de gemeente Middelburg, de start van de bouw ingeluid. Dit gebeurde met een feestelijke handeling rondom de officiële heipaal. Na dit feestelijke moment is er getoost op een voorspoedige bouw en werd er, onder het genot van een hapje en drankje, gezellig nagepraat.

Het project Veersepoort 5 is een nieuwbouwproject van Stevast Baas & Groen B.V. uit Capelle aan den IJssel.In totaal worden 108 woningen in Veersepoort 5 gerealiseerd. Naast de 33 appartementen worden ook 75 grondgebonden woningen gebouwd.Op deze plek aan de Nassaulaan bevond zich vroeger de atletiekbaan voor hardloopwedstrijden van Dynamica en het bijbehorende sportcomplex. Stevast Baas & Groen heeft in nauwe samenwerking met gemeente Middelburg en architectenbureau AHH uit Amsterdam op deze plek een onderscheidend en comfortabel nieuwbouwproject ontwikkeld. Veersepoort 5 ligt op loopafstand van het historische centrum van Middelburg en in de directe omgeving bevinden zich bovendien winkels, scholen, sportfaciliteiten en ook het openbaar vervoer is binnen handbereik.

Officieel gestart
In Veersepoort 5 worden naast de 33 luxe appartementen ook 38 Hofwoningen en 37 Stadsvilla’s gebouwd. Negen van de Hofwoningen zullen te huur worden aangeboden in het middensegment.De woningen kennen een grote diversiteit in grootte, indeling en prijs, wat Veersepoort 5 aantrekkelijk maakt voor verschillende doelgroepen. De Stadsvilla’s en appartementen zijn daarbij uitermate geschikt als levensloopbestendige woningen. Alle grondgebonden woningen in het plan worden energieneutraal gerealiseerd en alle appartementen zijn bijna energieneutraal. De bouw van de appartementen is nu officieel gestart. In februari wordt gestart met de heiwerkzaamheden van de grondgebonden woningen. Naar verwachting worden de eerste woningen en appartementen begin 2024 opgeleverd. De bouw van Veersepoort 5 wordt uitgevoerd door Dura Vermeer Bouw Zuid BV uit ’s-Hertogenbosch.

Schenking aan ZOA
Ter gelegenheid van deze feestelijke gebeurtenis is er door Stevast Baas & Groen een cheque overhandigd aan ZOA. ZOA is een non-profitorganisatie die mensen ondersteunt die lijden als gevolg van een gewapend conflict of natuurramp door hen te helpen hun bestaan opnieuw op te bouwen. Mede met het geld dat is geschonken kan ZOA diverse huizen in Oekraïne winterklaar maken.

Geïnteresseerden
Alle grondgebonden woningen zijn inmiddels verkocht. Er zijn momenteel nog vier appartementen beschikbaar waarvan één penthouse. Via www.veersepoort5.nl kunnen geïnteresseerden het beschikbare aanbod bekijken en hun interesse kenbaar maken. Zij worden dan door de makelaars van het project benaderd. Voor verhuur van de huurwoningen van Veersepoort 5 kunnen geïnteresseerden zich melden bij de verhuurder: De Rentmeester Vastgoedmanagement via www.de-rentmeester.com.

Meer uit Middelburg

Man gewond bij steekpartij in centrum Middelburg; dader voortvluchtig

MIDDELBURG - In de binnenstad van Middelburg, op de Vlasmarkt, is woensdag rond 3.00 uur iemand gewond geraakt bij een steekpartij. De dader is nog voortvluchtig.

3 uur geleden
Zeeuwse reactie op troonrede: ‘Zeeland heeft de sleutel om Nederland van het slot te halen’

MIDDELBURG - 'Benut de kansen die Zeeland biedt voor de landelijke opgaven, zoals de versnelling van de energietransitie en een oplossing voor het woningtekort', met deze boodschap reageren de Zeeuwse overheden dinsdag op de troonrede van koning Willem-Alexander en de Miljoenennota die op deze Prinsjesdag is gepresenteerd.

17 uur geleden
Maandelijks koffie-uurtje in bibliotheek Middelburg voor mensen met Parkinson

MIDDELBURG - Donderdagmorgen (18 september) is het weer tijd voor het maandelijkse koffie-uurtje in de bibliotheek in Middelburg voor mensen met Parkinson en hun naasten.

19 uur geleden
Residence Coudekerke feestelijk geopend in Koudekerke

KOUDEKERKE - Bewoners en vertegenwoordigers van woningcorporatie Zeeuwland en de gemeente Veere vierden vorige week woensdag de opening van zestien appartementen en een ontmoetingsruimte aan de Kerkstraat in Koudekerke. Bewoners maakten samen met wethouder De Visser de naam van het gebouw bekend: Residence Coudekerke.

1 dag geleden
Provincie stopt met bestrijden Aziatische hoornaar: ‘Uitroeien lukt niet meer’

MIDDELBURG/DOMBURG - De Provincie Zeeland stopt met het bestrijden van nesten van de Aziatische hoornaar. 'Het budget voor 2025 raakt uitgeput, terwijl het aantal meldingen dit jaar explosief is gestegen', laat Zeeland weten.

1 dag geleden
Zeeuwse gasten bij Prinsjesdag: Ria Geluk en Jan Lievens

ZEELAND - Het is vandaag de derde dinsdag van september: Prinsjesdag. In Den Haag leest koning Willem-Alexander de troonrede voor in de in de Koninklijke Schouwburg, traditiegetrouw in aanwezigheid van de Staten-Generaal en genodigden. 

1 dag geleden
Kopje thee met Maartje Duin op Ter Hooge over haar podcast ‘Mina & Mevrouw’

MIDDELBURG - Op landgoed Ter Hooge in Middelburg, het decor van haar podcast Mina & Mevrouw, gaat Maartje Duin zondag (21 september) om 11.00 uur in gesprek met luisteraars.

1 dag geleden