
Boulevards in Vlissingen weer dicht voor gemotoriseerd verkeer
VLISSINGEN - De boulevards in Vlissingen zijn ook dit weekend dicht voor gemotoriseerd verkeer.
De Veiligheidsregio Zeeland heeft dat besluit genomen op verzoek van de gemeente Vlissingen, die op extra veel mensen rekent door het lekkere weer. Door de boulevards af te sluiten voor auto’s en motoren, scooters en brommers ontstaat er meer ruimte voor voetgangers en fietsers.
Afstand
Zij kunnen zich dan makkelijker afstand houden. De boulevards Evertsen, Bankert en De Ruijter zijn (net als afgelopen weekend) van vrijdag, zaterdag en zondag dicht van 13.00 uur en 22.00 uur.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Meerdere hulpdiensten werden vrijdagavond opgeroepen om te zoeken naar een persoon die mogelijk ter hoogte van Boulevard Bankert te water was geraakt. Reddingsboten, de kustwacht- en traumahelikoper, Rijkswaterstaat, de strandwacht, het Loodswezen, twee ambulances en de politie waren ter plaatse om hulp te verlenen. Toen er na 45 minuten geen verdere aanwijzingen waren dat er daadwerkelijk iemand in de problemen was gekomen werd de zoekactie beëindigd. De hulpdiensten gaan uit van loos alarm.
1 dag geledenVLISSINGEN - De dertiende editie van Rescue Zeeland, het grootste hulpverleningsevenement van Nederland, is een groot succes. In totaal waren er rond de 50.000 bezoekers, meldt Rescue-woordvoerder Dennis Castel.Gedurende de dag werden er op verschillende locaties demonstraties gehouden. Dit jaar was dat niet alleen op en voor de Boulevard, ook op het parkeerterrein 'P-Cinema' bij de Kenau Hasselaarstraat waren demonstraties. Daarnaast waren er op het Bellamypark allerlei (kinder)activiteiten.Grote demonstraties vonden met name plaats op de Westerschelde. Op het Badstrand gaven de goed getrainde specialisten van de Dienst Speciale Interventies (DSI) een spectaculaire demonstratie. Verder waren er diverse kraampjes te bezoeken en natuurlijk konden bezoekers ook een kijkje nemen bij tal van hulpverleningsvoertuigen uit binnen- en buitenland.Om 17.30 uur startte de gebruikelijke vlootschouw ter afsluiting van het evenement. Alle aanwezige (hulpverlenings)vaartuigen voeren nog één keer langs de boulevard. Daarmee kwam een einde aan een succesvolle dag. De verwachting van de organisatie dat tienduizenden mensen Rescue zouden bezoeken, lijkt in ieder geval uitgekomen. Volgens woordvoerder Dennis Castel kwamen rond de 50.000 mensen op het evenement af.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Wat begint met een nieuwsgierigheid naar hoogte en ijsbijlen, groeit uit tot een ongekende prestatie: Ricardo Kaljouw uit Vlissingen is de eerste persoon uit de Benelux die alle zeven vulkanische toppen van de wereld heeft beklommen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Rescue Zeeland is vandaag in volle gang. De organisatie van het grootschalige hulpverleningsevenement rekent op tienduizenden bezoekers in Vlissingen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Burgemeester Bas van den Tillaar van Vlissingen heeft vandaag de eerste Zilveren Dukaat in ontvangst genomen met daarop de Gevangenpoort.
3 dagen geledenVLISSINGEN - In de haven van Vlissingen is 1.200 kilo cocaïne ontdekt tussen een lading bananen uit Colombia. De vondst werd vrijdag al gedaan, maar het Openbaar Ministerie (OM) heeft dit pas gisteren bekendgemaakt.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Al sinds 2008 is het eerste weekend van augustus gereserveerd voor een van de vrolijkste evenementen in Vlissingen: Vlissingen Zingt. Ook dit jaar zong het Bellamypark weer vol mee.
4 dagen geleden