Bosz kan met Olympique Lyon ook niet winnen van Toulouse
LYON (ANP) - De positie van trainer Peter Bosz bij Olympique Lyon is verder onder druk komen te staan. Bosz moest toezien hoe zijn ploeg in de Franse voetbalcompetitie ook niet kon winnen van nieuwkomer Toulouse en op 1-1 bleef steken. Lyon heeft nu al vijf wedstrijden op rij niet gewonnen.
Tetê schoot de thuisploeg in de 2e minuut van de wedstrijd al op 1-0. De Braziliaan kreeg de bal van Alexandre Lacazette en schoot laag in de rechterhoek raak. Toulouse, waar Stijn Spierings, Branco van den Boomen en Thijs Dallinga een basisplaats hadden, kwam in de tweede helft op gelijke hoogte. Rafael Ratão, na bijna een uur spelen ingevallen voor Dallinga, kreeg de bal van voormalig AZ-speler Zakaria Aboukhlal aangespeeld en schoot in de verre hoek raak.
De clubleiding van Lyon sprak na de nederlaag van Lyon tegen PSG voor de interlandperiode nog het vertrouwen uit in Bosz, maar benadrukte dat de resultaten wel beter moesten worden. De ploeg van de Nederlandse trainer heeft sindsdien uit twee duels 1 punt gepakt.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geleden