
Bosz kan met Olympique Lyon ook niet winnen van Toulouse
LYON (ANP) - De positie van trainer Peter Bosz bij Olympique Lyon is verder onder druk komen te staan. Bosz moest toezien hoe zijn ploeg in de Franse voetbalcompetitie ook niet kon winnen van nieuwkomer Toulouse en op 1-1 bleef steken. Lyon heeft nu al vijf wedstrijden op rij niet gewonnen.
Tetê schoot de thuisploeg in de 2e minuut van de wedstrijd al op 1-0. De Braziliaan kreeg de bal van Alexandre Lacazette en schoot laag in de rechterhoek raak. Toulouse, waar Stijn Spierings, Branco van den Boomen en Thijs Dallinga een basisplaats hadden, kwam in de tweede helft op gelijke hoogte. Rafael Ratão, na bijna een uur spelen ingevallen voor Dallinga, kreeg de bal van voormalig AZ-speler Zakaria Aboukhlal aangespeeld en schoot in de verre hoek raak.
De clubleiding van Lyon sprak na de nederlaag van Lyon tegen PSG voor de interlandperiode nog het vertrouwen uit in Bosz, maar benadrukte dat de resultaten wel beter moesten worden. De ploeg van de Nederlandse trainer heeft sindsdien uit twee duels 1 punt gepakt.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.
10 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.
11 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zaterdag de komst van trainer John Heitinga en assistent Marcel Keizer bevestigd. De twee coaches tekenen contracten tot de zomer van 2027 in Amsterdam.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Voormalig voorzitter en eigenaar van Internazionale Ernesto Pellegrini is zaterdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat maakte de club uit Milaan bekend op X. Inter speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain met rouwbanden.
17 uur geleden