Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Borussia Dortmund wil kwalificatie in Lissabon afdwingen

Borussia Dortmund wil kwalificatie in Lissabon afdwingen

LISSABON (ANP) - In groep C van de Champions League, met het reeds geplaatste Ajax als koploper, jaagt Borussia Dortmund op het tweede ticket voor de achtste finales. Met winst woensdag in de uitwedstrijd tegen concurrent Sporting Portugal, is de Duitse club verzekerd van de tweede plek in de poule. "Daar gaan we dan ook voor", benadrukte trainer Marco Rose. "We weten wat er op het spel staat. Een gelijkspel is voor ons geen optie."

Borussia Dortmund won de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal met 1-0. Het doelpunt kwam op naam van Donyell Malen, die in dat duel zijn eerste treffer maakte voor zijn Duitse werkgever. Afgelopen zaterdag scoorde de voormalige aanvaller van PSV in de thuiswedstrijd tegen VfB Stuttgart (2-1) voor de eerste keer namens Dortmund in de Bundesliga.

Borussia moet het in Lissabon stellen zonder Mats Hummels (geschorst), Erling Haaland (geblesseerd) en Thorgan Hazard (positief getest op corona). Indien Sporting met een verschil van twee goals of meer weet te winnen van de Duitsers gaat het tweede ticket voor de knock-outfase naar de Portugese club.

Meer uit Voetbal

AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

47 minuten geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

54 minuten geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

3 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

5 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

6 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

6 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

7 uur geleden