Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Borussia Dortmund wil kwalificatie in Lissabon afdwingen

Borussia Dortmund wil kwalificatie in Lissabon afdwingen

LISSABON (ANP) - In groep C van de Champions League, met het reeds geplaatste Ajax als koploper, jaagt Borussia Dortmund op het tweede ticket voor de achtste finales. Met winst woensdag in de uitwedstrijd tegen concurrent Sporting Portugal, is de Duitse club verzekerd van de tweede plek in de poule. "Daar gaan we dan ook voor", benadrukte trainer Marco Rose. "We weten wat er op het spel staat. Een gelijkspel is voor ons geen optie."

Borussia Dortmund won de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal met 1-0. Het doelpunt kwam op naam van Donyell Malen, die in dat duel zijn eerste treffer maakte voor zijn Duitse werkgever. Afgelopen zaterdag scoorde de voormalige aanvaller van PSV in de thuiswedstrijd tegen VfB Stuttgart (2-1) voor de eerste keer namens Dortmund in de Bundesliga.

Borussia moet het in Lissabon stellen zonder Mats Hummels (geschorst), Erling Haaland (geblesseerd) en Thorgan Hazard (positief getest op corona). Indien Sporting met een verschil van twee goals of meer weet te winnen van de Duitsers gaat het tweede ticket voor de knock-outfase naar de Portugese club.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

2 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

2 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

9 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

10 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

10 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

13 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

14 uur geleden