Borussia Dortmund verder in CL na gelijkspel tegen City
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich geplaatst voor de volgende ronde van de Champions League. De Duitsers speelden op eigen veld gelijk tegen Manchester City, dat al zeker was van kwalificatie. In Dortmund eindigde het duel in 0-0.
In deze groep won Sevilla eerder van FC Kopenhagen met 3-0. De Spanjaarden hadden alleen nog kans gehad op de volgende ronde bij een nederlaag van Dortmund. City is zeker van de groepswinst.
De beste kans voor rust was voor Dortmund. Youssoufa Moukoko schoof de bal na ruim een half uur echter naast het doel van Stefan Ortega, na een voorzet van Karim Adeyemi. Even later schoot Moukoko opnieuw gevaarlijk in, nu redde de Duitse keeper in Engelse dienst.
Aké
Vlak voor rust kopte Nathan Aké aan de andere kant na een hoekschop over, het was het meest dreigende moment van City tot dan.
Na de hervatting kreeg Riyad Mahrez een riante mogelijkheid van 11 meter om de Engelse kampioen op voorsprong te zetten. De strafschop van de Algerijn werd echter gestopt door doelman Gregor Kobel.
Haaland
Als gebruikelijk was Aké basisspeler bij de Engelsen. De Noorse spits Erling Haaland speelde alleen in de eerste helft en kreeg daarna rust. Hij kwam tegen zijn oude club nauwelijks in een kansrijke positie.
Bij Dortmund viel Donyell Malen in de 73e minuut in.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
19 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
19 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
20 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
20 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
1 dag geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden