Borussia Dortmund met speels gemak naar Duitse bekerfinale
DORTMUND (ANP) - Met een klinkende zege in de halve eindstrijd heeft Borussia Dortmund zich geplaatst voor de Duitse bekerfinale. De huidige nummer 5 van de Bundesliga was in eigen stadion veel te sterk voor Holstein Kiel, de nummer 4 van de tweede Bundesliga: 5-0. De eindstand was al bij de rust bereikt.
Borussia had tegen Holstein Kiel de trefzekere inbreng van aanvaller Erling Haaland niet nodig. De Noor bleef wegens spierproblemen aan de kant. De doelpunten voor de rust kwamen op naam van Giovanni Reyna (twee), Marco Reus, Thorgan Hazard en Jude Bellingham.
Dortmund speelt in de finale tegen RB Leipzig, dat vrijdag Werder Bremen versloeg in de verlenging (2-1). De eindstrijd is op 13 mei in Berlijn.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
5 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
5 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden