
Boosterprik nu zonder afspraak beschikbaar
Bij de vaccinatielocaties in Goes, Middelburg, Vlissingen en Zierikzee kunnen personen van 18 jaar en ouder vanaf vandaag (maandag) zonder afspraak terecht voor een boosterprik tegen het coronavirus.
‘Om ervoor te zorgen dat we half januari alle Zeeuwen vanaf 18 jaar kunnen voorzien van een boosterprik is de capaciteit de afgelopen maanden enorm uitgebreid’, laat GGD Zeeland weten. ‘Omdat de capaciteit op sommige locaties niet volledig wordt benut, is het vanaf maandag mogelijk om in Goes, Middelburg, Vlissingen en Zierikzee zonder afspraak een boosterprik te laten zetten.’ Deze vaccinatielocaties zijn open van 9.00 tot 17.00 uur. Het is ook nog steeds mogelijk om een prikafspraak te maken. Kijk voor alle actuele informatie over onze vaccinatielocaties op: www.ggdzeelandprikt.nl.
Zonder afspraakverplichting kan het op sommige momenten druk worden. ‘Wij houden dit in de gaten en communiceren hierover indien nodig op onze website en socialemediakanalen.
Voor mensen die de boosterprik willen halen in Domburg, Terneuzen en Tholen blijft het nodig om een afspraak te maken. ‘Degenen die al een afspraak hebben gemaakt, maar liever gebruik maken van de vrije inloop, zijn welkom op een van de aangegeven locaties. Het is niet nodig om de oude afspraak via het landelijke callcenter te verzetten. De gemaakte afspraak wordt ter plekke uit het systeem gehaald. Je kunt de boostervaccinatie 3 maanden na je laatste vaccinatie of coronabesmettingen krijgen.’
Prikangst
Wie twijfels over de coronavaccinatie heeft kan bellen naar de Vaccinatie Twijfeltelefoon. ‘Ervaren medisch studenten staan je te woord en kunnen je informeren over de laatste stand van zaken omtrent de coronavaccins. Er is altijd een medisch specialist of huisarts aanwezig voor complexe vragen.’ De Vaccinatie Twijfeltelefoon is bereikbaar op 088-7555777, van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur.
‘Wil jij je wel laten vaccineren, maar houdt angst voor naalden je tegen? Kom dan naar een van onze locaties of ga met ons in gesprek via ons speciale prikangst-Whatsapp-nummer (06 824 475 67).’
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL - De jaarlijkse dorpskermissen in de gemeente Reimerswaal zijn voor veel inwoners vaste prik. Toch is het organiseren ervan niet zonder uitdagingen. Kermisondernemer Frank Vale, die sinds vier jaar in opdracht van de gemeente de organisatie verzorgt, luidt de noodklok. Volgens hem zijn de kosten nauwelijks nog te dragen. De gemeente erkent dat er knelpunten zijn, maar ziet de situatie anders en benadrukt dat er aandacht voor blijft.
1 dag geledenRILLAND - Op maandag 30 juni organiseert Zorggroep Ter Weel, samen met de gemeente Reimerswaal, een gezellige scootmobieltocht.
1 dag geledenYERSEKE - Bij een aanrijding tussen twee personenauto's is dinsdag aan het begin van de avond iemand gewond geraakt. De beide voertuigen raakten flink beschadigd.De auto's kwamen rond 18.00 uur met elkaar in botsing nabij de kruising van de Olzendedijk en de Zanddijk. Eén van de voertuigen belandde half in de berm, de ander kwam op het wegdek tot stilstand.Een rapid responder van de ambulancedienst heeft één persoon nagekeken maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. De beide auto's raakten dusdanig beschadigd dat ze door een bergingsbedrijf moesten worden afgesleept.De weg was vanwege het ongeluk enige tijd gestremd.
1 dag geledenWEMELDINGE - Van 6 t/m 13 juli vindt het 23e CapsNobel Wemeldinge Open tennistoernooi plaats bij tennisclub 't Swaecke - Paardeweegje 2 in Wemeldinge.
1 dag geledenKLOETINGE - Deze zomerserie speelt het orkest in een iets kleinere samenstelling een romantisch programma om op een mooie zomeravond bij weg te dromen. 21 Juni 20.00 uur in de Geerteskerk in Kloetinge.
1 dag geledenRILLAND - De brandweer van Rilland en Sint-Annaland is maandagochtend ingezet voor een flinke bermbrand langs de Grensweg bij Rilland.
2 dagen geledenKAPELLE - Op de kruising van de Vroonlandseweg en de Cederlaan is maandagavond een scooterbestuurder gewond geraakt bij een verkeersongeval.
2 dagen geleden