Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boosheid en teleurstelling bij coach Hake na verlies FC Utrecht

Boosheid en teleurstelling bij coach Hake na verlies FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - De eerste competitienederlaag van het seizoen deed pijn bij trainer Reńe Hake van FC Utrecht. Zijn nog ongeslagen ploeg verloor in Enschede in de extra tijd van FC Twente (1-0) door een een fraaie goal van Robin Pröpper. Hake sprak na afloop van grote teleurstelling en ook boosheid.

"Boosheid omdat we niet beter voor de dag zijn gekomen en aan het eind gewoon die wedstrijd verliezen", mopperde hij voor de camera van zijn club. "Uiteindelijk was het qua spel niet goed, maar dat was van beide kanten. Het was meer strijd dan goed voetbal. Het leek op een 0-0 af te stevenen en het gaat er dan om dat je ‘vrouw en kinderen eerst’ hanteert, overleven. Dat vond ik niet goed genoeg."

Volgens Hake heeft FC Utrecht de nederlaag dan ook aan zichzelf te wijten. "In de laatste fase hebben wij ervoor gezorgd dat het publiek erachter ging staan. We gaven onnodig vrije trappen weg. We verloren heel vaak de tweede bal waardoor we op onze eigen helft moesten blijven. Het ergert mij misschien nog wel het meest dat we niet met het mes tussen de tanden in die eindfase hebben gespeeld en daarom misschien wel terecht verliezen."

Meer uit Voetbal

Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

57 minuten geleden
Mexico doet vertrouwen op richting WK met oefenzege op Servië

TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.

1 uur geleden
Gastland Mexico belooft veilig WK ondanks protesten

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.

2 uur geleden
Bondscoach Advocaat: het wordt tijd dat we weer een keer winnen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.

12 uur geleden
FIFA verbiedt vuvuzela's in stadions tijdens WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

13 uur geleden
Oranje-tegenstander Zweden wint ook niet van Griekenland

STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.

14 uur geleden
Liverpool stelt Spanjaard Iraola aan als opvolger ontslagen Slot

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Andoni Iraola aangesteld als opvolger van de ontslagen coach Arne Slot. De 43-jarige Spanjaard komt over van Bournemouth, waar hij sinds 2023 de hoofdtrainer was.

14 uur geleden