Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boosheid en teleurstelling bij coach Hake na verlies FC Utrecht

Boosheid en teleurstelling bij coach Hake na verlies FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - De eerste competitienederlaag van het seizoen deed pijn bij trainer Reńe Hake van FC Utrecht. Zijn nog ongeslagen ploeg verloor in Enschede in de extra tijd van FC Twente (1-0) door een een fraaie goal van Robin Pröpper. Hake sprak na afloop van grote teleurstelling en ook boosheid.

"Boosheid omdat we niet beter voor de dag zijn gekomen en aan het eind gewoon die wedstrijd verliezen", mopperde hij voor de camera van zijn club. "Uiteindelijk was het qua spel niet goed, maar dat was van beide kanten. Het was meer strijd dan goed voetbal. Het leek op een 0-0 af te stevenen en het gaat er dan om dat je ‘vrouw en kinderen eerst’ hanteert, overleven. Dat vond ik niet goed genoeg."

Volgens Hake heeft FC Utrecht de nederlaag dan ook aan zichzelf te wijten. "In de laatste fase hebben wij ervoor gezorgd dat het publiek erachter ging staan. We gaven onnodig vrije trappen weg. We verloren heel vaak de tweede bal waardoor we op onze eigen helft moesten blijven. Het ergert mij misschien nog wel het meest dat we niet met het mes tussen de tanden in die eindfase hebben gespeeld en daarom misschien wel terecht verliezen."

Meer uit Voetbal

Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

13 minuten geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

10 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

12 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

14 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

14 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

14 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

14 uur geleden